WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rozbudowane przedszkole otwarte. Opiekę znajdzie tam 62 dzieci

Dodano: 19.01.2021 10:34
Źródło: LM.pl

Otwarto rozbudowane przedszkole w Licheniu Starym, gm. Ślesin. Inwestycja pochłonęła ok. 1 mln 850 tys. zł.

Prace rozpoczęły się w ubiegłym roku i zostały podzielone na dwa etapy. W pierwszym, rozbudowano budynek o dwa oddziały przedszkolne i ten etap udało się już zakończyć. Wczoraj przedszkole zostało oficjalnie otwarte, a wstęgę przecięli: burmistrz Mariusz Zaborowski, radni Łukasz Staszak i Radosław Walczak oraz przedszkolak Wojtuś.

- W przedszkolu będą spędzać miło czas na zabawie i nauce dzieci w grupach. 3-latki to Misie, 4-latki-to Muchomorki , 5-latki to Sówki. Razem do przedszkola będzie uczęszczało 62 dzieci – czytamy na stronie Szkoły Podstawowej w Licheniu Starym.

Trwa jeszcze drugi etap inwestycji – budowa zaplecza dla Klubu Sportowego „Strażak“. Prace zakończą się w marcu tego roku.

fot. splichen.pl

slajd 1 z 9
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO