WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z uczelnią”

Dodano: 22.04.2021 11:38

O tym, czego nie wypada robić w biznesie opowie dr Agnieszka Szymankowska podczas wykładu „Biznesowy savoir-vivre”. 

Savoir-vivre to znajomość obyczajów, form towarzyskich, reguł grzecznościowych i zasad zachowania. Jest nieodzowny nie tylko w sytuacjach oficjalnych, ale także w codziennych relacjach międzyludzkich. Bywa nieco odmienny w różnych środowiskach, jednak są pewne normy, których naruszenie nie jest dobrze odbierane. O tym, czego nie wypada robić w biznesie opowie dr Agnieszka Szymankowska podczas wykładu „Biznesowy savoir-vivre”. Pierwsze wrażenie jest zazwyczaj najważniejsze, szczególnie w relacjach zawodowych — tzw. dobre maniery, umiejętność konwersacji, stosowny ubiór to nasza wizytówka, dzięki której nawiążemy nowe relacje biznesowe, zyskamy intratny kontrakt, a czasem znajdziemy lepszą pracę, więc warto o nich wiedzieć jak najwięcej.

Prelegentka, dr Agnieszka Szymankowska, jest doktorem nauk o zarządzaniu i jakości, wykładowcą Wydziału Nauk Ekonomicznych i Technicznych PWSZ w Koninie. Ma doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych, gdzie ceniona jest za partnerski styl zarządzania. Zainteresowania naukowe to polityka personalna, przywództwo i zachowania ludzi w biznesie.

Na wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią”, zapraszamy 22 kwietnia, początek o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/3Y6Yj

Następne wykłady pojawią się w kolejne czwartki, i tak aż do 17 czerwca, zawsze o tej samej godzinie. Wykłady transmitowane będą za pomocą platformy Microsoft Teams, zgodnie z harmonogramem spotkań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału, a jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl. Odpowiedzi na nie, w zależności od prowadzącego i przebiegu spotkania, zostaną przekazane bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, jeszcze podczas łączenia na Teamsie, lub po wykładzie, pisemnie, na adresy email, z których pytania wysłano.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PWSZ Konin,   czwartkowe spotkania z uczelnią,   bon ton,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A to ci ciekawy temat ?
Dodano: 19.04.2021 16:19    Przez: Bon ton
Bon Jovi, kiedyś ich słuchałem.
Dodano: 22.04.2021 11:50    Przez: Rock
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO