WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Światowy Dzień Ziemi. Miasto zachęca do sprzątania

Dodano: 22.04.2021 12:19
Źródło: LM.pl

#SprzątaMY_Konin – pod takim hasłem rusza akcja, której celem jest zachęcenie mieszkańców do wspólnego dbania o przestrzeń miejską.

W Światowy Dzień Ziemi koniński magistrat ogłosił akcję sprzątania miasta.

- Tu nie ma konkretnych godzin, miejsc, harmonogramów działania i liderów. Chodzi o to, byśmy sami w wolnym czasie zrobili porządek wokół swoich domów, bloków, miejsc spacerowych... Bo jak dbać o środowisko, to najlepiej wspólnie – informuje Urząd Miejski w Koninie.

Zebrane śmieci, w niewielkich ilościach można dostarczyć do jednego z dwóch konińskich Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów: przy ul. Sulańskiej oraz M. Dąbrowskiej. Od mieszkańców Konina zostaną one odebrane za darmo. Jeżeli worków z odpadami będzie kilka lub więcej, wtedy najlepiej zadzwonić do Wydziału Gospodarki Komunalnej (tel. 63 240 13 71 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30). Pracownicy PGKiM Sp. z oo w Koninie odbiorą śmieci i dostarczą je do spalarni.

  • Konin. Światowy Dzień Ziemi. Miasto zachęca do sprzątania

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ziemia jak i cały Wszechświat należy do Boga, my ludzie tylko na niej chwilowo mieszkamy, a więc dbajmy o nią, nie niszczmy jej, nie zanieczyszczajmy, gdyż ona nas żywi i przyodziewa oraz zapewnia nam dach nad głową.
Dodano: 22.04.2021 13:20    Przez: Maranatha
Bóg stworzył ziemię z myślą o człowieku, którego również stworzył, aby miał gdzie mieszkać, my ludzie jesteśmy tylko gośćmi na Bożej ziemi.
Dodano: 22.04.2021 13:24    Przez: Maranatha
Ziemia jest tak naprawdę jedynie przystankiem w naszej podróży do nieba, do Boga, ale i o przystanek też trzeba dbać, bo ten przystanek daje nam schronienie.
Dodano: 22.04.2021 13:27    Przez: Maranatha
Chwała chwała SwarożycaBoga słońca, boga życia
Dodano: 22.04.2021 23:03    Przez: amiga
Błagam, nie pokazujcie tego logo miasta bo to jakiś nieczytelny gryzmoł. Ktoś ładnie utopił kasę mieszkańców, za takie coś powinien być zwolniony.
Dodano: 23.04.2021 11:37    Przez: Projekt
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO