WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Przymrozki w nocy z piątku na sobotę. Spadek temperatury przy gruncie do ok. -3°C.

Status Pawła Adamowa w Urzędzie Miejskim pozostaje bez zmian

Dodano: 23.04.2021 13:11

Do zmiany barw przez zastępcę prezydenta Pawła Adamowa odniósł się jego przełożony Piotr Korytkowski, prezydent Konina.

- W związku z pytaniami mediów dotyczącymi przejścia mojego zastępcy ds. gospodarczych z partii Nowoczesna do ruchu Polska 2050 informuję, że status Pawła Adamowa w Urzędzie Miejskim w Koninie pozostaje bez zmian. Nadal będzie on pełnił funkcję mojego zastępcy. Przynależność polityczna jest bowiem dla mnie sprawą drugorzędną. Kwestią zasadniczą pozostają dla mnie kompetencje, rzetelna praca na rzecz mieszkańców Konina, godne reprezentowanie interesów naszego miasta i współpraca dla jego dobra ponad podziałami. Przez ponad dwa lata wspólnej pracy Paweł Adamów dał się poznać jako znakomity, oddany sprawom Konina fachowiec. Efekty jego działalności widać na ulicach Konina. Cieszę się, że możemy razem zmieniać nasze miasto i wprowadzać je na nową ścieżkę rozwoju .  Piotr Korytkowski-Prezydent Miasta Konina

 

 

 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Paweł Adamów,   Piotr Korytkowski,   Polska 2050,   zmiana barw,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dogadali się z Panem Prezydentem Piotrem Korytkowskim, nic się nie zmienia, jak dotychczas, ty mnie popierasz a ja ciebie i tak dotrwamy do wyborów piastując zaszczytne stanowiska Prezydentów Konina, a jest jeszcze trzeci Prezydent Konina Pan Witold Nowak, czyżby i on chciał zmienić barwy partyjne, bo w PO żle się dzieje, B. Budka gryzie się ze Schetyną a jeszcze jest Trzaskowski ?
Dodano: 23.04.2021 13:38    Przez: PO co wam to PO co ?
Panie Prezydencie Korytkowski, wzruszyły dziś mnie Pana słowa. Do tej pory bowiem nie zauważyłem przez 2 lata zbyt wielu efektów pracy Pana zastępcy i myślałem, że prawdziwi fachowcy z Poznania, to są tam zatrzymywani i pracują na rzecz rozwoju stolicy Wielkopolski, a nie w poszukiwaniu stołków, są podrzucani np. do Konina. Dopiero Pana wypowiedź otworzyła mi oczy na tyle, że gdyby nie paskudna pogoda, to poszedłbym w miasto tą nową ścieżką rozwoju podziwiać efekty Waszej działalności.
Dodano: 23.04.2021 15:30    Przez: Andrzej Kowalski
Rozkaz z góry odmaszerować to odmaszerować. Myślę że Panowie zbyt dużo wiedzą o swoich interesikach także nic się nie zmieni.
Dodano: 23.04.2021 14:27    Przez: Eryk21
Dajcie spokój z tą POstKOmuną okrągłostołową. Hołownia to kolejna tratwa ratunkowa zlepek ludzi z SLD PO PSL. PO, Hołownia, SLD, PSL, N to jedna wielka rodzina. Gdyby reaktywowali PZPR to nikt by się nie zdziwił.
Dodano: 23.04.2021 14:16    Przez: Glos
Co za bełkot, a co takiego zrobił ten Adomov dla Konina ... To skandal żeby w ten sposób komentował prezydent swojego zastępcę . Najwidoczniej prezydent skoro tak sprawę postawił tzn. że obojętne są mu losy miasta Konina gdyż popiera w ten sposób bezrobocie . W Urzędzie Miasta nie ma miejsc najwidoczniej dla ludzi z miasta Konin , tylko dla spadochroniarzy , ewidentne same kolesiostwo . My mieszkańcy miasta Konina nie zgadzamy się z absurdalną wypowiedzią pseudo prezydenta , gdzie nic nie zrobili dla miasta tylko realizują projekty poprzedniej władzy . W mieście Konin i w regionie mamy największe bezrobocie i nadal będzie się powiększać , taki jest realny plan obecnej władzy . Na tyle stać obecną władzę , gdzie nawet wypowiedzi nie są adekwatne do stanu faktycznego i nie ma w nich żadnych realnych wypowiedzi .
Dodano: 23.04.2021 16:47    Przez: kron

KOMENTARZE

Dogadali się z Panem Prezydentem Piotrem Korytkowskim, nic się nie zmienia, jak dotychczas, ty mnie popierasz a ja ciebie i tak dotrwamy do wyborów piastując zaszczytne stanowiska Prezydentów Konina, a jest jeszcze trzeci Prezydent Konina Pan Witold Nowak, czyżby i on chciał zmienić barwy partyjne, bo w PO żle się dzieje, B. Budka gryzie się ze Schetyną a jeszcze jest Trzaskowski ?
Dodano: 23.04.2021 13:38    Przez: PO co wam to PO co ?
Wszyscy lepsi od zachłannego i zakłamanego PiS
Dodano: 23.04.2021 14:55    Przez: Alfred Michalczyk
Je**Ć PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 23.04.2021 18:20    Przez: aaa aaa
avatar Tzw. zdradziecki obóz się sypie , proruskie szkrzydło idzie do Shoojowni , a to proszkopskie do bezębnego tygrska Kamyszka.Shoojownia to szalupa ratunkowa dla lewgo skrzydła obozu zdrajców i ich wyborców,a ZSL to bardziej centrowe które ukrywa swoje lwackie poglądy.Tak na prawdę obóz zdrajców się wypala Soros i inni maherzy tylko stracili kasę na tym projekcie, Obóz Narodowy trzyma się mocno a Polska i Polacy wraz z tradycyjną kulturą ,religią trzymają się mocno.A kolejne projekty niszczenia Polski trwają coraz krócej, zaczęło się od wymordowania prawdziwej elity pod Smoleńskiem, później powstał ohydny ruch palikota,Nowoczesna głupiego Ryśka którego pupa zugibiła, a teraz ruch hoojowni, po drodzo jeszcze były inne paskudztwa jak KOD alimenciarza Kijoskiego itp. plugastwo obraźające inteligęcje ludzką.Pozostała tylko jeszcze kasta na polu walki, a tu wcześniej czy później będzie opcja 0 jak za C.de Gaulle we Francji po rządach kolaboracyjnych.
Dodano: 23.04.2021 18:42    Przez: Tomasz Kobrzycki
Towarzyszu Michalczyk zamiast krytykować PiS, to im podziękuj za trzynastą emeryturę, którą otrzymaliście, bo za PO-PSL grosza nie dostaliście.
Dodano: 24.04.2021 13:25    Przez: Fan PiS-u
Dajcie spokój z tą POstKOmuną okrągłostołową. Hołownia to kolejna tratwa ratunkowa zlepek ludzi z SLD PO PSL. PO, Hołownia, SLD, PSL, N to jedna wielka rodzina. Gdyby reaktywowali PZPR to nikt by się nie zdziwił.
Dodano: 23.04.2021 14:16    Przez: Glos
Rozkaz z góry odmaszerować to odmaszerować. Myślę że Panowie zbyt dużo wiedzą o swoich interesikach także nic się nie zmieni.
Dodano: 23.04.2021 14:27    Przez: Eryk21
Panie Prezydencie Korytkowski, wzruszyły dziś mnie Pana słowa. Do tej pory bowiem nie zauważyłem przez 2 lata zbyt wielu efektów pracy Pana zastępcy i myślałem, że prawdziwi fachowcy z Poznania, to są tam zatrzymywani i pracują na rzecz rozwoju stolicy Wielkopolski, a nie w poszukiwaniu stołków, są podrzucani np. do Konina. Dopiero Pana wypowiedź otworzyła mi oczy na tyle, że gdyby nie paskudna pogoda, to poszedłbym w miasto tą nową ścieżką rozwoju podziwiać efekty Waszej działalności.
Dodano: 23.04.2021 15:30    Przez: Andrzej Kowalski
Co za bełkot, a co takiego zrobił ten Adomov dla Konina ... To skandal żeby w ten sposób komentował prezydent swojego zastępcę . Najwidoczniej prezydent skoro tak sprawę postawił tzn. że obojętne są mu losy miasta Konina gdyż popiera w ten sposób bezrobocie . W Urzędzie Miasta nie ma miejsc najwidoczniej dla ludzi z miasta Konin , tylko dla spadochroniarzy , ewidentne same kolesiostwo . My mieszkańcy miasta Konina nie zgadzamy się z absurdalną wypowiedzią pseudo prezydenta , gdzie nic nie zrobili dla miasta tylko realizują projekty poprzedniej władzy . W mieście Konin i w regionie mamy największe bezrobocie i nadal będzie się powiększać , taki jest realny plan obecnej władzy . Na tyle stać obecną władzę , gdzie nawet wypowiedzi nie są adekwatne do stanu faktycznego i nie ma w nich żadnych realnych wypowiedzi .
Dodano: 23.04.2021 16:47    Przez: kron
Może Prezydent poda nazwy tych ulic, gdzie widać te efekty pracy Pana Pawła. Chętnie zobaczę.
Dodano: 23.04.2021 17:30    Przez: Josef Josef
avatar LM jak TVN...,lewactwo,kasuja komentarze,dno i woda z mułem.
Dodano: 23.04.2021 17:48    Przez: SepleniacyNiemieczBelgi
Jestem zachwycony oświadczeniem pana Prezydenta! Panie Prezydencie stało się: zdrada jest zawsze zdradą. Zdrajcom nie powinno się wierzyć, gdyż mogą ugryźć rękę, która ich karmi.
Dodano: 23.04.2021 18:11    Przez: Felek Stankiewicz
Drogi Felku zdradą byłoby przejście do obozu przeciwnika, czyli PiS. Z mojego punktu widzenia, to dostosowanie sił i środków do obowiązujących na polu walki. Pan Korytkowski niczego nie traci a może i zyska dodatkowe głosy w radzie. Gdzie tu zdrada ?
Dodano: 24.04.2021 07:46    Przez: Alfred Michalczyk
Towarzyszu Michalczyk otrzymałeś trzynastą emeryturę a podziękowałeś już temu znienawidzonemu przez ciebie PiS-owi, bo twoja ulubiona PO nie dała ci przez 8 lat swoich nieudolnych rządów złamanego grosza ?
Dodano: 24.04.2021 13:29    Przez: Fan PiS-u
W czym Nowoczesna była nowoczesną, kim był Ryszard Petru od sześciu króli i Madery ? Czym się różnił Ryszard Petru od Janusza Palikota ? Czy ludzie należący do Nowoczesnej to ludzie poważni, teraz może POważni ?
Dodano: 23.04.2021 19:00    Przez: Kilka pytań
Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej jest kobietą czy mężczyzną ? Jakie to polsko brzmiące nazwisko, tak jak Henning Kloska czy Scheuring Wielgus, wszystkie panie z Nowoczesnej, niegdyś, gdzie dzisiaj są ?
Dodano: 23.04.2021 19:06    Przez: Gender
Równie polskie jak polskobrzmiące: Andzel, Ast, Arent, Babinetz, Choma, Fogiel, Glenc, Gosek, Gowin, Hoc, Hoffmann, Jach, Kanthak, Latos, Műller, Paul, Rau, Schmidt, Schreiber, Seliga, Sellin, Smirnow, Soin, Szefernaker, Telus, Tułajew, Wassermann, Weber. Chcesz więcej wycieczek "nazwiskowych"? Może ich etymologię?
Dodano: 27.04.2021 08:58    Przez: Oscar
1 z 2
12>>