WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pożar w tartaku. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji

Dodano: 6.05.2021 21:05
Źródło: LM.pl

Zwarcie instalacji elektrycznej było najprawdopodobniej przyczyną pożaru, do którego doszło dziś w tartaku zlokalizowanym w Kolnie, gm. Golina.

Ogień zauważyli pracownicy tartaku i to oni powiadomili służby ratownicze. Zapaliła się część dachu i poddasza budynku, w którym mieściła się suszarna. Na miejsce skierowanych zostało siedem zastępów straży pożarnej.

- Pierwszy zastęp strażaków skutecznie przeprowadził akcje gaśniczą, co pozwoliło powstrzymać ogień, a w konsekwencji uchronić cały obiekt przed dużymi stratami materialnymi – informują druhowie ochotnicy z OSP Golina.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Dogaszanie pogorzeliska trwało blisko dwie godziny.

 

fot. OSP Golina, OSP Kawnice

slajd 1 z 7
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ogień i woda to dwa żywioły, które trapią człowieka od początku świata, ogień wykorzystany w umiejętny sposób służy człowiekowi, woda również, bo bez wody nie byłoby życia na ziemi.
Dodano: 07.05.2021 11:59    Przez: Józek z Józefowa
Instalacja elektryczna wykonana przez fachowców nie powinna sprawiać problemów, ale wykonana przez tzw. złote rączki, które wszystko potrafią niekiedy są przyczyną zwarć i pożarów. Warto jest zainwestować w dobrą instalację, tym bardziej w zakładzie z materiałami łatwopalnymi jakim jest tartak.
Dodano: 07.05.2021 12:03    Przez: Jan z Janowa
To człowiek jest przyczyną wszelkich nieszczęść na ziemi, nic się nie dzieje bez powodu, życie nie składa się z przypadków. Zanim coś zrobisz pomyśl i w tartaku i na drodze i w domu, abyś potem nie żałował swoich pochopnych decyzji.
Dodano: 07.05.2021 12:07    Przez: Ignac z Ignacewa
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO