WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Moc ziół na ostatnich "Czwartkowych spotkaniach z uczelnią"

Patronat medialny LM.pl

Dodano: 17.06.2021 10:43

„Staropolskie nalewki ziołowe" - to ostatni wykład online  z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią". 

Lato to okres wypoczynku, ale także zbioru warzyw, owoców i ziół. Walory tych ostatnich przedstawi dr Jerzy Jambor podczas wykładu „Staropolskie nalewki ziołowe". Słuchacze będą mieli możliwość zapoznania się z historią korzenno-ziołowych ekstraktów, dowiedzą się czy zawierają to co najcenniejsze w roślinach i o ich leczniczym zastosowaniu. Zapewne usłyszą także niejedną recepturę na sporządzenie wyśmienitej i zdrowej nalewki.

 Dr Jerzy Jambor jest wykładowcą Wydziału Nauk o Zdrowiu PWSZ w Koninie, farmaceutą, specjalistą drugiego stopnia w zakresie zielarstwa, Prezesem Polskiego Komitetu Zielarskiego, a także założycielem i członkiem zarządu Sekcji Fitoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest także twórcą i współtwórcą wielu polskich leków roślinnych, takich jak: Artecholin, Bioaron, Dentosept, Bronchosol, Sylimarol.

Na ostatni wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią", zapraszamy 17 czerwca o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/Akike

Wykłady transmitowane są za pomocą platformy Microsoft Teams, zgodnie z harmonogramem spotkań. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału, a jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl. Odpowiedzi na nie, w zależności od prowadzącego i przebiegu spotkania, zostaną przekazane bezpośrednio po zakończeniu prelekcji, jeszcze podczas łączenia na Teamsie, lub po wykładzie, pisemnie, na adresy email, z których pytania wysłano.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie.

  • Moc ziół na ostatnich "Czwartkowych spotkaniach z uczelnią"

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PWSZ Konin,   czwartkowe spotkania z uczelnią,   moc ziół,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO