WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Podaj dalej jeden procent

Dodano: 3.09.2008 11:57
Źródło: LM.pl
Dzięki wsparciu podatników z całej Polski fundacja Podaj Dalej zgromadziła ponad 134 tys. zł. Są to wpłaty pochodzące z jednoprocentowego odpisu od podatku za rok 2007.

Najwięcej, bo ponad 110 tys. zł, przekazali fundacji podatnicy rozliczający się w Urzędzie Skarbowym w Koninie. Poza tym największe sumy wpłynęły z Poznania, Warszawy, Koła, Turku, Wrocławia, Grodziska Mazowieckiego i Słupcy. Średnia wpłata to 84,13 zł, a najwyższa to aż 4.174 zł. Część tych funduszy wesprze bieżące projekty Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka Podaj Dalej realizowane na rzecz dzieci niepełnosprawnych, ich rodzin oraz dorosłych osób poruszających się na wózkach.

100 tys. zł fundacja przeznaczy na utworzenie miejsca kompleksowej aktywizacji osób niepełnosprawnych i ich rodzin „Centrum Południowa”. Będzie to miejsce otwarte dla tych, którzy potrzebują pomocy i tych,
którzy pragną zostać wolontariuszami. Na kompleksowy remont budynku
użyczonego przez miasto Konin potrzeba około miliona złotych.

- Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy pomagają naszej fundacji – mówi prezes Zuzanna Janaszek-Maciaszek. - Dzięki państwu możemy rozwijać działalność i wspierać coraz więcej osób potrzebujących pomocy.

  • Podaj dalej jeden procent
  • Podaj dalej jeden procent
  • Podaj dalej jeden procent

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Podaj Dalej,   Konin,   fundacja,   jeden procent podatku,   Piotr Janaszek

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ciekawy jestem ile kosztuje Fundację Podaj Dalej ta REKLAMA we Wszystkich możliwych środkach masowego przekazu.Zastanawiam się nad faktycznym celem statutowym tej Fundacji: czynienie dobra dla potrzebując biednych i niepełnosprawnych. Czy czynienie dobra dla szczególnie sprawnych potrzebujących reklamy...........
Dodano: 24.06.2011 13:38    Przez: ~Ciekawski
A skąd wiesz, że to jest płatna reklama, a nie zwykła informacja? Czy w/g ciebie wszystko co jest w masmediach to reklama?
Dodano: 24.06.2011 14:06    Przez: ~alibaba
Pozwol, ze odpowiem na Twoje pytania Panie Ciekawski: 1. Ta reklama kosztuje duzo pracy, zeby zainteresować media swoimi dzialaniami, 2. Dzieki tej reklamie wiecej osob dowie sie o fundacji i byc moze przelozy sie to na wieksze srodki dla osob potrzebujacych.
Dodano: 24.06.2011 14:08    Przez: ~zdrowy_rozsadek
TO WIDAĆ, ŻE SPADKOBIERCY PANA DOKTORA DORABIAJĄ SIĘ CORAZ BARDZIEJ! TO JUŻ KIEDYŚ KWAŚNIEWSKA POWIEDZIAŁA, ZE NAJLEPSZYM BIZNESEM W POLSCE SA FUNDACJE!
Dodano: 24.06.2011 15:37    Przez: ~anonim
Panie ciekawski. Nie jestem związany z fundacją bezpośrednio, ale od czasu do czasu mam możliwość z nią współpracować. Jeżeli jesteś taki ciekawy to przyjdź, do fundacji i spróbuj ją poznać od środka przez pryzmat własnej pracy na rzecz innych. To na pewno zaspokoi Twoją ciekawość i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Dodano: 24.06.2011 18:34    Przez: ~Adam Kacprzak
nie wypada pisac o kimś kogo już nie ma ale kto znał dr.Janaszka nie tylko z działalności "charytatywnej" to napewno ma swoje zdanie.pytanie;czy daleko pada jabłko od jabłoni?
Dodano: 24.06.2011 08:36    Przez: ~hihysmichy
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO