WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
KORONAWIRUS:

12 potwierdzonych przypadków w Koninie (4) i powiecie konińskim (8). 4 zgony

Królowie parkietu w Gostyninie

Dodano: 28.02.2013 09:30

To jeden z większych turniejów tańca break dance w Polsce adresowany do dzieci, w którym uczestniczyliśmy – informował po wydarzeniu w Gostyninie instruktor grupy z Konińskiego Domu Kultury, Grzegorz Ambroziak. Tancerze z Body and Soul wystąpili 24 lutego 2013 tam na ogólnopolskim spotkaniu „Królowie parkietu”, zajmując czołowe miejsca.

Rywalizacja była zacięta, tym bardziej, że widownia w tamtejszym Miejskim Centrum Kultury była pełna i zagrzewała tancerzy do walki. W konkurencjach 1 vs 1 zaprezentowało się 80 tancerzy z Gostynina, Konina, Kutna, Kłodawy, Strzelec, Żychlina, Łowicza, Płocka, Zdunów, Jackowic i Sanników. Bboye startowali w trzech kategoriach do 9 lat, do 13 lat i do 17 lat. Oceniali ich trzej sędziowie: Maniek, Miciu i Yeti w krajowym składzie.

– W gostyńskim turnieju wzięło udział 19 bboyów z KDK, niektórzy z nich występowali przed dużą publicznością i jurorami po raz pierwszy. Wśród najmłodszych dzieciaków 4 miejsce zajął Eryk Robaszkiewicz, a do ćwierćfinału zakwalifikował się Olek Katarzyński. W kategorii do 13 lat, 2 miejsce zdobył Igor Trawiński, który znalazł się też w finale, 4 miejsce Staszek Knop, natomiast do ćwierćfinału jurorzy nominowali Atura Stodulskiego, Fabiana Szymczaka i Szymona Wachowskiego. Do ćwierćfinału przeszedł też Mateusz Stodulski, który reprezentował konińską BAS Family w kategorii do 17 lat – informował Grzegorz Ambroziak.

Ogólnopolski Turniej „Królowie parkietu” w Gostyninie prowadził MC i dj Eudezet Skills, nad organizacją czuwał bboy Anioł. – Nie pamiętam, kiedy widziałem tylu dzieciaków na imprezie. To znaczy, że hip hop ma się dobrze i wcale nie umiera jak mu nie raz wróżono. Jest zajawka u młodych – skomentował Grzegorz Ambroziak. Najmłodszym tancerzom towarzyszyli rodzice, którzy mocno trzymali za nich kciuki.

  • Królowie parkietu w Gostyninie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   Body and Soul,   Królowie parkietu,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO