WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Top przedszkole

Dodano: 25.04.2013 13:44
Źródło: LM.pl

Jeszcze do 5 maja można głosować na topową inwestycję komunalną. O nagrodę ubiega się między innymi przedszkole w Starym Mieście.

Plebiscyt prowadzi ogólnopolski portal samorządowy. W konkursie bierze udział dwadzieścia najciekawszych inwestycji. Jedyną z subregionu konińskiego, która walczy o najwyższą pozycję jest Innowacyjno-integracyjny Ośrodek Edukacji Przedszkolnej w Starym Mieście.

W nowoczesnym budynku znajduje się świetlica socjoterapeutyczna i pięciooddziałowe przedszkole integracyjne, w którym prowadzona będzie również rehabilitacja. Inwestycja pochłonęła 4,5 mln zł. Gminie udało się pozyskać 180 tys. zł dofinansowania z PFRON.

Ośrodek w Starym Mieście otrzymał już ponad tysiąc pozytywnych głosów i znajduje się na drugim miejscu w plebiscycie. O 200 punktów więcej ma tylko kompleks mineralnych basenów w Solcu – Zdroju.

fot. UG Stare Miasto


 

  • Top przedszkole

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A co z tym starym budynkiem przedszkola?
Dodano: 25.04.2013 13:57    Przez: ~bauhaus
kto jest dyrektorem tego przedszkola?
Dodano: 25.04.2013 15:07    Przez: ~arrabella
Stare zostanie zmiszczone - bo faktycznie bardzo stare a na jego miejscu powstanie piękny plac zabaw dla dzieci. Świetna inwestycja, świetny pomysł, śliczne przedszkole, warto głosować bo widać,że coś się dobrego dzieje nie to, co u nas w Koninie.
Dodano: 25.04.2013 15:18    Przez: ~super
Stare nie niszczy się dlatego, ze jest stare. To zabytek!!!!
Dodano: 25.04.2013 16:01    Przez: ~historyk
To sobie go utrzymuj !!!
Dodano: 25.04.2013 17:22    Przez: ~redneck
pewnie że warto ,oby tylko nic się waszym dzieciom nie stało na terenie tego nowiutkiego przedszkola ,...wtedy dopiero się będzie działo,... władze starego miasta potrafią się tylko promować że coś robią ale kiedy 7-mio latek został poturbowany na imprezie masowej przez ochroniarza to sprytnie umyły ręce
Dodano: 25.04.2013 23:06    Przez: ~ja
Gdzie można głosować?
Dodano: 25.04.2013 22:15    Przez: ~Ala
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO