LM.plWiadomościJesień jak malowana - konkurs w CH Ferio Konin z wyjątkowymi nagrodami

Jesień jak malowana - konkurs w CH Ferio Konin z wyjątkowymi nagrodami

Materiał promocyjny

Dodano:
Jesień jak malowana - konkurs w CH Ferio Konin z wyjątkowymi nagrodami
materiał promocyjny

CH Ferio Konin zaprosiło do zaprojektowania nagród wyjątkowych artystów - dzieci z lokalnych przedszkoli. Ich zadaniem było wykonanie prac ilustrujących jesień, a CH Ferio zajęło się przeniesieniem wzorów na gadżety, które można wygrać w wyjątkowym konkursie. Co trzeba zrobić? Dobrze się bawić, bo nie będzie przegranych - każdy może liczyć na upominek!

Ferio Konin to miejsce, które od lat angażuje się w lokalne inicjatywy, a szczególnie ceni sobie współpracę z najmłodszymi mieszkańcami Konina i okolic. Nie inaczej było tym razem - do zabawy centrum zaprosiło lokalne przedszkola. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością w tworzeniu prac związanych z jesienią. Spośród wszystkich złożonych prac, wybrane zostały najpiękniejsze jesienne symbole: złote liście, wiewiórki, jeże czy kolorowe parasole, i to one właśnie znalazły się na konkursowych nagrodach.

- Współpraca z młodymi artystami zawsze przynosi nam dużo radości i satysfakcji. Nasi wspaniali twórcy otrzymają od nas wielkoformatowe kolorowanki, a wybrane prace znajdą swoje miejsce na wystawie w CH Ferio Konin. Mamy nadzieję, że nasi klienci docenią ich starania i obejrzą ich twórczość

- mówi Henryk Grabowski z Multi, dyrektor Ferio Konin.

Do akcji Dziecinnie Proste przyłączyło się kilka przedszkoli z Konina i okolic.

- Nasze przedszkole chętnie uczestniczy w inicjatywach, które wspierają kreatywność dzieci i dają im szansę na prezentację ich twórczości szerszej publiczności. Mali artyści z radością podjęli się postawionego przed nimi zadania, a jego rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszymy się, że Ferio Konin pamięta o najmłodszych mieszkańcach regionu.

- mówi Bożena Kaźmierczak dyrektor Przedszkola Samorządowego w Starym Mieście

Co trzeba zrobić, żeby wygrać te wyjątkowe nagrody? Na klientów, którzy zrobią zakupy w Ferio Konin w dniach 25-30 października czeka kreatywne wyzwanie. Po zarejestrowaniu paragonu w punkcie obsługi promocji, należy przystąpić do zadania konkursowego - czyli odrysować w aplikacji przedmiot widoczny przez kilkanaście sekund. Im dokładniejszy rysunek, tym ciekawsza nagroda. Liczą się chęci i dobra zabawa - tu nie ma przegranych, każdy może liczyć na jesienny upominek. Centrum przygotowało nie tylko gadżety z nadrukami, czyli poduszki, kubki i parasole, ale także karty podarunkowe na kolejne zakupy o wartości 30 i 50 PLN.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów, a regulamin promocji dostępny jest Punkcie Obsługi Promocji i siedzibie Organizatora.

Szczegóły na www.feriokonin.pl

Jesień jak malowana - konkurs w CH Ferio Konin z wyjątkowymi nagrodami
Jesień jak malowana - konkurs w CH Ferio Konin z wyjątkowymi nagrodami
Czytaj więcej na temat:ferio, dzieci, jesień
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole