WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Noc Kultury: Albert Karch - koncert "nenne: solo"

Dodano: 30.08.2018 09:33

Gdzie: Galeria CKiS Wieża Ciśnień

Kiedy: 14 września, g. 20.00

Wstęp wolny

Kompozytor, perkusista, producent muzyczny Albert Karch w solowym koncercie „nenne: solo” wykorzysta m.in.: delikatne, powtarzalne struktury, elektronikę, przedmioty codziennego użytku np. dzwoneczki. Artysta ceni sobie subtelność przekazu. Zaznacza, że muzyka będzie cicha i wyśniona. Interesuje się każdym etapem jej tworzenia, wzbogacaniem środków i metod wykonawczych, a jego największą inspiracją jest dźwięk sam w sobie.

Albert Karch pasjonuje się językiem japońskim i podróżami, w związku z tym koncertował m.in. w Japonii, Danii, Niemczech, Rosji, Anglii. Współlider Albert Karch / Yuta Omino Quartet, producent dream-popowego elektronicznego duetu NENNE oraz muzyk sesyjny, mający na koncie liczne nagrania i uznanie krytyki.

  • Noc Kultury: Albert Karch - koncert "nenne: solo"

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:muzyka,   dźwięki,   galeria,   wieża ciśnień,   noc kultury,   koncert

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO