WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Spektakl "Czarna komedia" w Koninie. Premiera Teatru Kamienica 

Dodano: 9.10.2018 11:25

"CZARNA KOMEDIA" - angielska komedia w reżyserii Tomasza Sapryka z Teatru Kamienica w Warszawie. W Koninie do obejrzenia 14 października na scenie Domu Kultury Oskard o godz. 16.00, 19.00. 

"CZARNA KOMEDIA" - czyli co może się wydarzyć, kiedy nagle zgaśnie światło? Klasyczna angielska komedia w reżyserii Tomasza Sapryka z Teatru Kamienica w Warszawie. W Koninie do obejrzenia w niedzielę 14 października na scenie Domu Kultury Oskard o godz. 16.00, 19.00. 

Młody, dobrze zapowiadający się rzeźbiarz - w tej roli Mateusz Damięcki - staje przed podwójną życiową szansą. Tego samego dnia w jego mieszkaniu ma się pojawić słynny milioner, koneser sztuki, zainteresowanego kupnem jego prac i przyszły teść , groźny Pułkownik. Na obu powinien zrobić piorunujące wrażenie. Chcąc więc zaprezentować się jak najlepiej, pożycza z mieszkania nieobecnego przyjaciela stylowe meble. I pewnie wszystko poszłoby gładko, gdyby.... nagle nie zgasł o światło. Awaria wywołuje lawinę niespodziewanych zdarzeń. W ciemnościach spotykają się wszyscy oczekiwani i kilku dość niespodziewanych gości. Wymagająca angielska narzeczona, wraz z papciem- niezrównoważonym wojskowym i nie znosząca sprzeciwu kochanka, stara panna sąsiadka, amatorka śpiewania psalm ó w i wyskokowych trunków, nienawidząca zmian, imigrantów i moralnego rozpasania, sąsiad gej, uroczy, zmanierowany, wykwintny i podkochujący się w głównym bohaterze, a do tego wszystkiego elektryk którego nietrudno pomylić z milionerem i milioner, którego dość łatwo wziąć za pracownika elektrowni.

OBSADA: Mateusz Damięcki, Jan Wieczorkowski, Marieta Żukowska / Marta Wierzbicka, Elżbieta Jarosik, Andżelika Piechowiak / Anna Maria Jarosik, Tomasz Sapryk/ Sebastian Konrad, Jacek Lenartowicz/ Piotr Zelt, Jacek Kopczyński/ Albert Osik.

Premiera odbyła się 17 września 2018 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie.

  • Co może się wydarzyć, kiedy zgaśnie światło? Czarna komedia

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:czarna komedia,   spektakl,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

cena biletu .... :(
Dodano: 09.10.2018 21:51    Przez: ~ala
Normalna cena. To nie słoik dżemu...
Dodano: 14.10.2018 02:04    Przez: ~Widz
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO