WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Spektakl "Czarna komedia" w Koninie. Premiera Teatru Kamienica 

Dodano: 9.10.2018 11:25

"CZARNA KOMEDIA" - angielska komedia w reżyserii Tomasza Sapryka z Teatru Kamienica w Warszawie. W Koninie do obejrzenia 14 października na scenie Domu Kultury Oskard o godz. 16.00, 19.00. 

"CZARNA KOMEDIA" - czyli co może się wydarzyć, kiedy nagle zgaśnie światło? Klasyczna angielska komedia w reżyserii Tomasza Sapryka z Teatru Kamienica w Warszawie. W Koninie do obejrzenia w niedzielę 14 października na scenie Domu Kultury Oskard o godz. 16.00, 19.00. 

Młody, dobrze zapowiadający się rzeźbiarz - w tej roli Mateusz Damięcki - staje przed podwójną życiową szansą. Tego samego dnia w jego mieszkaniu ma się pojawić słynny milioner, koneser sztuki, zainteresowanego kupnem jego prac i przyszły teść , groźny Pułkownik. Na obu powinien zrobić piorunujące wrażenie. Chcąc więc zaprezentować się jak najlepiej, pożycza z mieszkania nieobecnego przyjaciela stylowe meble. I pewnie wszystko poszłoby gładko, gdyby.... nagle nie zgasł o światło. Awaria wywołuje lawinę niespodziewanych zdarzeń. W ciemnościach spotykają się wszyscy oczekiwani i kilku dość niespodziewanych gości. Wymagająca angielska narzeczona, wraz z papciem- niezrównoważonym wojskowym i nie znosząca sprzeciwu kochanka, stara panna sąsiadka, amatorka śpiewania psalm ó w i wyskokowych trunków, nienawidząca zmian, imigrantów i moralnego rozpasania, sąsiad gej, uroczy, zmanierowany, wykwintny i podkochujący się w głównym bohaterze, a do tego wszystkiego elektryk którego nietrudno pomylić z milionerem i milioner, którego dość łatwo wziąć za pracownika elektrowni.

OBSADA: Mateusz Damięcki, Jan Wieczorkowski, Marieta Żukowska / Marta Wierzbicka, Elżbieta Jarosik, Andżelika Piechowiak / Anna Maria Jarosik, Tomasz Sapryk/ Sebastian Konrad, Jacek Lenartowicz/ Piotr Zelt, Jacek Kopczyński/ Albert Osik.

Premiera odbyła się 17 września 2018 roku w Teatrze Kamienica w Warszawie.

  • Co może się wydarzyć, kiedy zgaśnie światło? Czarna komedia

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:czarna komedia,   spektakl,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

cena biletu .... :(
Dodano: 09.10.2018 21:51    Przez: ~ala
Normalna cena. To nie słoik dżemu...
Dodano: 14.10.2018 02:04    Przez: ~Widz
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO