WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe - wystawa

Dodano: 21.12.2018 16:07

Gdzie: klasztor oo. Franciszkanów

Kiedy: 24.12.2018 - 27.01.2019

Wystawę stanowią prace zgłoszone na 22. Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej ANIOŁY.

W tym roku można zobaczyć ok. 50 oryginalnych szopek zbudowanych zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Tworzą je dzieci i młodzież w szkołach, przedszkolach oraz wielopokoleniowe rodziny.

Uczestnicy po raz kolejny nie zawiedli. Inspiracje do tworzenia szopek znajdują wszędzie i wykorzystują różnorodne materiały takie jak: papier, sznurek, pióra, drewno czy szyszki. Można również dostrzec konstrukcje z widelców i łyżeczek, guzików, wosku pszczelego czy pachnącego piernika.

Wystawę przygotowaną przez Centrum Kultury i Sztuki można oglądać od 24 grudnia 2018 r. do 27 stycznia 2019 r. w klasztorze oo. Franciszkanów w Koninie, przy ul. Reformackiej 2 (obok SP nr 1).

 

  • Najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe - wystawa

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szopki,   wystawa,   święta,   CKiS

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO