WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wilkołak

Dodano: 20.02.2019 09:51
Źródło: DK Oskard

Gdzie: Kino Oskard Kameralnie - CKiS ul.Okólna 47a

Wyzwolenie było dopiero początkiem koszmaru. Wilkołak to także pierwszy od dekad pełnokrwisty polski horror. Dla ośmiorga dzieci wyzwolonych z obozu Gross-Rosen zostaje utworzony prowizoryczny sierociniec w opuszczonym pałacu wśród lasów. Ich opiekunką staje się dwudziestoletnia Hanka, również była więźniarka. Po okropieństwach obozu bohaterowie powoli odzyskują resztki straconego dzieciństwa, jednak koszmar szybko do nich powraca. W okolicznych lasach krążą obozowe wilczury. Wypuszczone przez esesmanów przed wyzwoleniem Gross-Rosen, wygłodzone i zdziczałe zwierzęta osaczają pałac w poszukiwaniu pożywienia. W przerażonych dzieciach uruchamia się obozowy instynkt przetrwania.
Wilkołak będzie szeroko reklamowany w radiu, prasie i Internecie, między innymi na portalu Filmweb (film uzyskał już patronat portalu) i na kanale Sfilmowani na Youtube. Pragniemy także zwrócić Państwa uwagę na edukacyjny potencjał filmu. Mimo niełatwych treści Wilkołak idealnie nadaje się jako kontekst dla lekcji historii i języka polskiego. W najbliższych tygodniach prześlemy Państwu proponowane scenariusze lekcji i prezentacje multimedialne przygotowane przez specjalistów w dziedzinie edukacji filmowej. ZWIASTUN   BILET 10zł KUP

 

  • Wilkołak
  • Wilkołak
  • Wilkołak
  • Wilkołak
  • Wilkołak

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wilkolak,   kino oskard kasmeraslnie,   oskard,   ckis dk oskard

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

nie straszcie dzieci Jarkiem
Dodano: 04.04.2019 14:59    Przez: ~Żolibórz pozdrawia
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO