WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

27. Jazz Festival JAZZONALIA

Po zeszłorocznym nie tylko artystycznym, ale także frekwencyjnym sukcesie JAZZONALIA w swej 27. odsłonie znów mają szansę stać się wyjątkowym muzycznym wydarzeniem.

Dodano: 6.03.2020 15:14
Źródło: DK Oskard

Gdzie: Zapraszamy  serdecznie do PWSZ – tak jak zaplanowaliśmy za pierwszym razem

Kiedy: 24 i 25.10.godz.19:00

 

Drodzy jazzomaniacy, Stacey Kent odwołuje trasę koncertową w 2020 r., ale zobaczymy ją podczas 28. Jazz Festival Jazzonalia, 23 maja 2021 (bilety do kupienia już wiosną) 👉”Obecnie wszyscy żyjemy w bardzo burzliwym czasie. Nikt z nas nigdy nie doświadczył ogólnoświatowej pandemii – mówi Stacey. - Po wielu przemyśleniach, dla Waszego dobra, jak i nas samych, podjęliśmy decyzję o przełożeniu trasy. Wierzę, że 2021 przyniesie ze sobą szczepionkę i nowe leki do leczenia wirusa. Bądźcie bezpieczni, trzymajcie się ciepło, powiedzcie przyjaciołom i rodzinie, jak bardzo ich kochacie. Słuchajcie dalej muzyki. Poradzimy sobie z tym! Do zobaczenia w 2021 roku!”👈 Jeśli nie Stacey Kent to zatem kogo posłuchamy, 24 października, podczas Jazzonaliów 2020? Miło nam poinformować, że do festiwalowych gwiazd dołącza 👉👉👉Wojtek Mazolewski Quintet z utworami Krzysztofa Komedy. Oczywiście 24 października zobaczymy także zapowiadanych już: fenomenalną 18-latkę, saksofonistkę Marę Wajdzik oraz pianistę jazzowego i kompozytora o wielkim dorobku i jeszcze większych planach – Pawła Kaczmarczyka. 25 października, zapraszamy na koncerty najbardziej jazzowego z jazzowych wokalistów – Wojciecha Myrczka oraz generała polskiego jazzu Jana Ptaszyna Wróblewskiego z sekstetem💚. W sobotni wieczór Kino Jazz zaprezentuje film „Ikar. Legenda Mietka Kosza” w reżyserii Macieja Pieprzycy. To inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia niewidomego geniusza fortepianu. Wieczór piątkowy zarezerwowaliśmy dla Big Bandu Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Koninie, który świętuje 20 lat istnienia. W jubileuszowym koncercie, który poprowadzi niezawodny Krzysztof Pydyński, pojawi się utalentowany wokalista WOJCIECH MYRCZEK oraz specjalni goście – ci, którzy stawiali w tej orkiestrze swoje pierwsze „muzyczne kroki”. Na finał drugiego dnia festiwalu zaplanowaliśmy występ formacji, której liderem jest żywa legenda polskiego jazzu – saksofonista JAN PTASZYN WRÓBLEWSKI. W skład jego Sekstetu oprócz Wojciecha Niedzieli (fortepian), Andrzeja Święsa (kontrabas) i Marcina Jahra (perkusja), wchodzą takie indywidualności, jak Henryk Miśkiewicz (saksofon altowy) i Robert Majewski (trąbka). (UWAGA: Zmiana  miejsca koncertu!!!  Zapraszamy  serdecznie  do PWSZ – tak jak zaplanowaliśmy za pierwszym razem. Wszystkie dotychczas zakupione karnety zachowują ważność). JAZZONALIA 2020 / Karnet /2 dni -120zł KUP   od 17 października  karnet 150zł

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:27 jazz festival,   ckis dk oskard,   jazzonalia

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO