WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wakacje w KDK

Dodano: 26.06.2020 12:26
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 1 lipca - 27 sierpnia

Bezpłatnie

Wakacje w KDK to zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży oraz filmy w Kinie Centrum skierowane do najmłodszej publiczności.

W lipcu i sierpniu zapraszamy do udziału w zajęciach tanecznych. Animatorzy z KDK poprowadzą warsztaty breakingu, tańca jazzowego i modern, disco dance oraz tańca towarzyskiego. Zapraszamy też dzieci, które chciałyby nauczyć się grać na keyboardzie oraz malować i rysować. Zajęcia będzie prowadzić także Amatorski Klub Filmowy Muza – młodzież od 16 roku życia zapraszamy na pokazy filmów i analizę warsztatową w Kinie ,,Oczko”. Kino Centrum natomiast proponuje seanse dla najmłodszych widzów codziennie o godz. 14.00. Bilety będą kosztować 6,50 zł, dzięki dofinansowaniu z Europa Cinemas.

Artystyczne zajęcia otwarte w KDK są bezpłatne. Na wszystkie trzeba się wcześniej zapisać telefonicznie w Impresariacie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona. Aby dziecko mogło wziąć udział w zajęciach należy wypełnić oświadczenia i zgody (dokumenty można pobrać ze strony KDK). Dlatego prosimy, by przychodzić z dzieckiem na warsztaty 10 minut przed ich rozpoczęciem.

Zajęcia artystyczne są skierowane do uczestników indywidualnych, a nie grup zorganizowanych. Na zajęcia taneczne obowiązuje strój sportowy: koszulka, spodenki, obuwie sportowe, baletki oraz podpisana butelka z wodą. Na zajęcia plastyczne dzieci muszą przynieść swoje przybory plastyczne (kredki, pastele i pisaki).

Wakacyjne warsztaty artystyczne poprowadzą instruktorzy KDK:

- Anna Cherniei – zajęcia taneczne „Energia Tańca” (taniec towarzyski)

- Grzegorz Ambroziak – zajęcia taneczne „Gorący Parkiet” (breaking)

- Marta Merdzińska – zajęcia taneczne „Tańce Hulańce” (taniec jazzowy, modern)

- Jacek Szczepankiewicz - zajęcia taneczne „Pogotowie disco dance” (disco dance)

- Mirosław Grzanka - Keyboardowe ABC (podstawowe zasady nauki gry na keyboardzie)

- Katarzyna Mijakowska - zajęcia plastyczne Atelier KreDKa ,,Słońcem malowane”

- Andrzej Moś - AKF MUZA – zajęcia filmowe

Serdecznie zapraszamy do wspólnego artystycznego spędzenia wakacji w Konińskim Domu Kultury! Zajęcia rozpoczynają się 1 lipca.

  • Wakacje w KDK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO