WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim

Dodano: 29.07.2020 09:56
Źródło: LM.pl

Gdzie: Bulwar Nadwarciański

Kiedy: 1, 8. 15 sierpnia, godz. 21.30

wstęp wolny

Sierpień to czas Dobrych Filmów na Bulwarze Nadwarciańskim. Już po raz siódmy Miasto Konin i Koniński Dom Kultury zapraszają do kina w plenerze.

Widzowie zobaczą trzy filmy: „Fantastyczna kobieta”, „Kafarnaum” i „Pozycja obowiązkowa”. Seanse rozpoczną się 1, 8 i 15 sierpnia o godz. 21.30. Na projekcje w amfiteatrze przy CKU na Bulwarze Nadwarciańskim wstęp jest bezpłatny.

- Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim to już sierpniowa tradycja w naszym mieście - mówi Zenona Sroczyńska, kierownik wydziału kultury Urzędu Miejskiego.
- Staramy się wybierać dwa trudniejsze tytuły i kończyć nieco lżejszym seansem. W tym roku postawiliśmy na dwa dramaty: chilijski ,,Fantastyczna kobieta" i libańsko-francusko-amerykański ,,Kafarnaum".
Pierwszy z nich to historia Mariny, której dużo starszy partner trafia do szpitala. Kobieta musi stawić czoła jego rodzinie oraz służbie zdrowia. Ten film zobaczymy 1 sierpnia, kolejne spotkanie już 8 sierpnia i właśnie wtedy obejrzymy opowieść o 12-letnim chłopcu. Zain mieszka w zaniedbanej części Bejrutu i pozywa swoich rodziców za to, że się urodził.
- Cykl zakończymy komedią z doborową obsadą - ,,Pozycja obowiązkowa", w której dobiegające sześćdziesiątki przyjaciółki spotykają się co miesiąc, by porozmawiać o przeczytanych książkach. Gdy kolejną z nich jest ,,50 twarzy Greya", panie w trakcie lektury nabierają ochoty na romanse i przygody.
Serdecznie zapraszam w sierpniu na bulwar! – dodaje kierownik Sroczyńska. 

Na wszystkie seanse wstęp jest bezpłatny. Pokazy odbędą się z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych.   • Dobre filmy na Bulwarze Nadwarciańskim

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO