WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE Koncert

👉Marząc o lepszych czasach, starujemy z projektem ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE.

Dodano: 1.09.2020 17:57
Źródło: DK Oskard

Gdzie: CKiS-DK Oskard

Kiedy: sobota 13 marca, godz.19:00

 

Zmiana daty oraz miejsca!

Uwaga! Planowany na 23 stycznia koncert “Ørganek w nowym świecie” odbędzie się w nowym terminie – 13 marca o godzinie 19:00 w ramach tegorocznej edycji Konin Miasto Kobiet 2021!

Zmianie uległo także miejsce – koncert odbędzie się w Domu Kultury Oskard przy ulicy 1 Maja 7a.

Informacje związane z biletami: Zakupione bilety pozostają ważne i wystarczy je zachować, żeby wziąć udział w marcowym koncercie!

Jeżeli jednak, z różnych powodów, zmuszeni jesteście zrezygnować – możecie bilet zwrócić. Wystarczy skontaktować się z kasą CKiS – Dom Kultury Oskard przy ulicy Aleje 1 Maja 7a i przesłać do nas, w wiadomości prywatnej, dowód zakupu oraz numer konta. Po weryfikacji, zrealizujemy przelew.

Jeśli zakupiliście bilet w kasie, a nie online, zwrot będzie możliwy w siedzibie CKiS – Dom Kultury Oskard, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym 63 274 66 12, 502 055 039.

Dziękujemy za wyrozumiałość. Do zobaczenia 13 marca 2021 roku!

 

 

Dbajcie o siebie! Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat. Marząc o lepszych czasach, starujemy z projektem ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu ØRGANEK, nowa elektro-akustyczno-gitarowa odsłona, nowe dla nas miejsca i nowy język. Mamy dla Was muzykę na nowe czasy! Niech symbolem nadziei na lepsze jutro będzie drzewo, które posadzimy w każdym mieście na naszej trasie koncertowej. Drzewom nadajemy imiona, tak aby o nich nigdy nie zapomnieć. Początek dała Maria, od prof Marii Janion, pierwsze z drzew,  które zasadziliśmy przed siedzibą Radia Nowy Świat w Warszawie. „Może będzie nas mniej, ale to nie znaczy, że nas nie zauważą. Może będzie ciszej, ale to nie znaczy, że nas nie usłyszą. Może zabrzmimy inaczej, ale to nie znaczy, że nie powiemy Wam tego, co zawsze. Damy sobie radę. Poczekamy. Jesteśmy cierpliwi. Spotkamy się w nowym lepszym świecie". Tomasz Organek           Kup bilet 70 zł oraz w kasie CKiS przy ul. Okólnej 47 a i w kasie Kina Oskard  przy ul. Aleje 1 Maja 7 a‼️

Artystka ze zmienionym składem i na nowo zaaranżowanymi utworami ponownie zaczaruje publiczność. "Na początku było ukulele. Jego dźwięki towarzyszyły mi podczas podróży, w smutku i radości, wypełniały ciszę i uzupełniały śpiewane przeze mnie melodie. Potem pojawiły się: piano, gitara, perkusja, skrzypce, kontrabas, mandolina, a na końcu puzon. Tak powstał zespół, z którym nagrałam dwie piękne płyty, podróżowałam po Polsce koncertując przez ostatnie 3 lata i zrozumiałam, że muzyka to moja pasja. Ale przychodzi czas kiedy chce się wrócić do początków - poczuć na nowo ten dreszcz, który czuło się po raz pierwszy siedząc samotnie w pokoju, na dywanie, śpiewając dla samej siebie. Folk it! Marzenia są po to by je spełniać. Z radością chciałam zaprosić Was na trasę koncertową podczas której po cichu, na spokojnie, z oddechem opowiemy na nowo historie zamknięte w utworach z płyt Parsley i Postcards From the Seaside" - tak Julia Pietrucha zapowiada swoją najnowszą trasę pt. " FOLK it! TOUR". Julii będą na scenie towarzyszyli multiinstrumentaliści, z którymi od nowa zaaranżowała znane dotychczas utwory. Nie zabraknie także niespodzianek - nie tylko tych repertuarowych :) Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album "Parsley" zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele. Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album "Postcards from the seaside". Do już dobrze znanych nam instrumentów dołączyła mandolina i puzon. Julia Pietrucha od kilkunastu sezonów z sukcesem koncertuje po Polsce zarażając publiczność swoją energią oraz wyjątkowymi piosenkami.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/48575/Gda%C5%84sk/Julia+Pietrucha+-+FOLK+it%21+TOUR/


 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:organek,   ckis dk oskard,   koncert,   w nowym swiecie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO