WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

ECO HOPE - otwarcie wystawy fotograficznej

Dodano: 29.09.2020 17:22

Gdzie: restauracja/przystań MARINA GAJ

Kiedy: 2 października, g. 19.00

 

Wystawę ECO HOPE członków Konińskiego Klubu Fotograficznego będzie można zobaczyć jeszcze raz w innej przestrzeni. Po raz pierwszy Centrum Kultury i Sztuki pokazało ją podczas wrześniowej Nocy Kultury.

Tym razem wystawę, dotykającą problemu nadmiaru tworzyw sztucznych, zaprezentujemy w restauracji Marina Gaj w pięknej scenerii jeziora Pątnowskiego. Wieczór wypełni również muzyka. Zaśpiewają dziewczyny z Akademii Wokalnej MDK: Martyna Moczyńska, Dominika Sarnowska, Wiktoria Krakowska, którymi opiekuje się Sylwia Dziardziel.

Wystawa składa się z kilkunastu zdjęć autorstwa członków KKF FF działającego przy CKiS. W lutym pasjonaci fotografowania zorganizowali warsztaty „ECO” wpisujące się tematyką w kontekst antyplastikowej akcji i program „Konin. Zielone Miasto Energii”.
Sesja była formą performance’u, podczas którego modelki usytuowano w przestrzeni zbudowanej z plastikowych butelek i odpadów. Scenografia stanowiła niezwykle interesujące tło dla fotografujących. Zobaczcie efekty. Otwarcie wystawy 2 października o g. 19.00.

  • ECO HOPE - otwarcie wystawy fotograficznej

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wystawa,   fotografia,   Marina Gaj

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO