WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konkurs o statuetkę Kariatydy! Czekamy na zgłoszenia!

Dodano: 17.02.2021 15:02

Kiedy: do 10 marca 2021 r.

formularze, informacje na www.ckis.konin.pl

Do 10 marca 2021 r. CKiS w Koninie przyjmuje zgłoszenia w Konkursie o statuetkę Kariatydy, którą wręczymy podczas gali z okazji Dnia Animatora Kultury. Kto zostanie uhonorowany tym razem, dowiemy się 6 maja.

Tymczasem czekamy na kandydatury w kategoriach: Animator kultury, Twórca, Mecenas kultury – sponsor, Samorząd lokalny, Nova, Razem.

Zgłoszenia mogą nadsyłać zarówno instytucje, organizacje, jak i osoby fizyczne. Celem Konkursu jest uhonorowanie wyróżniających się animatorów kultury oraz osób tworzących i wspierających kulturę, którzy swoją działalnością przyczynili się do rozwoju kultury w mieście i subregionie (powiaty: słupecki, koniński, turecki i kolski). O przyznaniu statuetek zdecyduje Kapituła powołana przez dyrektora CKiS.

Ważne informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na www.ckis.konin.pl

 

 

 

  • Konkurs o statuetkę Kariatydy! Czekamy na zgłoszenia!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:animator kultury,   konkurs,   twórca

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO