Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyAsystentka księgowej

Oferta pracy

Tax Podatki, Finanse, Księgowość  Sp. z o.o. Sp. K. to biuro rachunkowe specjalizujące  się w obsłudze klientów w zakresie kompleksowej obsługi księgowej oraz w doradztwie podatkowym. W chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka księgowej

Zakres obowiązków:

  • wprowadzenie dokumentów do systemu Comarch Optima
  • segregacja i archiwizacja dokumentów księgowych
  • kontrola faktur zakupu i sprzedaży pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych
  • wsparcie działu ksiąg handlowych w bieżących pracach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane finanse i księgowość
  • mile widziane doświadczenie w księgowości
  • znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista oraz znajomość zasad obsługi Klienta

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • zakres zadań i obowiązków zapewniających rozwój zawodowy
  • praca od poniedziałku do piątku
  • ciekawą pracę w młodym zespole i możliwość rozwoju w zakresie zagadnień prowadzenia KPiR oraz Ksiąg Handlowych
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w obszarze finansowo – księgowym

Doceniamy ludzi samodzielnych, komunikatywnych, otwartych, chcących pogłębiać swoją wiedzę oraz  takich którzy chcą się rozwijać wraz ze wzrostem naszego biura.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do 5.05.2024 na adres:
praca@tax-symotiuk.pl
W temacie proszę dopisać - asystent/ka księgowej

Osoby zainteresowane zgłoszeniem swojej kandydatury prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zawartych w CV i załącznikach) przez TAX PFK sp. z o.o.sp.k., Plac Wolności 7, 62-500 Konin, dla potrzeb przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole