Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyInżynier budowy

Oferta pracy

Inżynier Budowy

Opis stanowiska:

  • praca na miejscu i w terenie
  • organizacja i nadzór robót budowlanych
  • nadzór inwestycji (jakość, terminowość, dokumentacja odbiorowa, monitoring prac własnych i prac podwykonawców)
  • analiza dokumentacji inwestycyjnej (przedmiary, kosztorysy, dokumentacja konsorcjantów i podwykonawców)
  • monitoring kosztów budowy (rozliczeń personalnych i rzeczowych)

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia technicznego
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej na takim lub podobnym stanowisku
  • obsługi MS Office i AutoCad, Norma Expert
  • prawa jazdy kat. B
  • dokładności w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • rozwój zawodowy przy realizacji ciekawych projektów budowlanych

Aplikacje prosimy przesyłać na adres biuro@budmix.pl

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole