Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyOperator pompy do betonu / gruszki

Oferta pracy

Operator pompy do betonu / gruszki
z możliwością przyuczenia

Opis stanowiska:

  • obsługa pompy do betonu
  • dbanie o powierzony sprzęt
  • transport mieszanki betonowej
  • zapewnienie bezpieczeństwa podczas obsługi pojazdu
  • utrzymanie w czystości pojazdu
  • prowadzenie książki obsługi codziennej pompy

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • sumienności i dokładności
  • zaangażowania
  • prawa jazdy kat. C, C+E
  • uprawnienia operatora pompogruszki (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne formy motywacyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje prosimy przesyłać na adres biuro@budmix.pl

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami).

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole