Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damMAGAZYNIER W ZAKŁADZIE HANDLU I LOGISTYKI

Praca - dam

Ogłoszeń: 539

MAGAZYNIER W ZAKŁADZIE HANDLU I LOGISTYKI

IP: 89.161.10.200Wyświetleń: 29
region: Inny
Miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku

OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie, wydawanie, ustawianie i zliczanie towaru na magazynie
- załadunek samochodów ciężarowych
- praca na wózku paletowym elektrycznym o napędzie silnikowym
- praca w systemie trzyzmianowym
OCZEKUJEMY:
- wykształcenie min. średnie
- znajomość gospodarki magazynowej i obsługi komputera
- uprawnienia na wózki widłowe – zdany egzamin przed Komisją UDT
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany)
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:
maciej.rekrutacja.cd@obpon.pl Tel. 23-323-32-06 z dopiskiem- MAGAZYNIER W ZAKŁADZIE HANDLU I LOGISTYKI
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dane kontaktowe
Maciej
Ujazdówek
Inny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole