Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damLABORANT - LABORANTKA W WYTWÓRNI PASZ W RYPINIE

Praca - dam

Ogłoszeń: 536

LABORANT - LABORANTKA W WYTWÓRNI PASZ W RYPINIE

IP: 83.238.84.153Wyświetleń: 17
region: Inny
OBOWIĄZKI
- badanie surowców i wyrobów gotowych,
- wykonywanie badań fizykochemicznych, organoleptycznych zgodnie z planem badań,
- nadzór nad wyposażeniem pomiarowym,
- raportowanie wyników kontroli i analiz.

OCZEKUJEMY
- wykształcenie wyższe: zootechniczne, chemiczne, biologiczne i pokrewne
- umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- dokładność,
- praca w systemie zmianowym,
- dyspozycyjność,
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

OFERUJEMY
- zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

OFERTY PROSIMY SKŁADAĆ NA ADRES
Oferty prosimy kierować na adres mailowy: karolina.jonas@obpon.pl

Szczegóły pod nr telefonu: 233 233 210
Dane kontaktowe
Karolina
233233210
Rypin
Inny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole