WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

PROMOCJA OGŁOSZENIA

Zachęcamy do promocji ogłoszeń. Wpisy promowane wyswietlają się jako pierwsze na liście. Dodatkowo są wyróżnione, aby przykuć uwagę odbiorcy.

Dotyczy ogłoszenia:
KLUCZE SAMOCHODOWE I MIESZKANIOWE
Dodane: 09.05.2019, 16:47
Dorabianie kluczy samochodowych z immobilizerem i pilotem. Komputerowe odtwarzanie klucza według karty kodowej lub zamka. Programowanie transpondera, pilota, odczyt kodu pin. W przypadku zagubienia wszystkich kluczy zmiana układu w zamkach, usuwanie starych kluczy z pamięci immobilizera. Naprawa zamków samochodowych. Klucze domowe wszystkich typów. Dorabianie wkładek na jeden klucz. Wkładki systemowe. Autoryzacja GERDA, LOB, FAB, ISEO, KASTA, DAD-FANA, MUL-T-LOCK, WILKA, DIERRE.Punkt Dorabiania Kluczy: KONIN ul. 11 Listopada, bazar, pawilon 102. W każdą niedzielę na Giełdzie Samochodowej w Koninie na stadionie. Punkt jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Kluczowych. www.pslsk.pl tel: 501 444 933.
To ogłoszenie jest już wypromowane.
Jego promocja trwa do: 20-06-2019 .
Korzystając z poniższego formularza możesz przedłużyć okres promocji.

Jak wypromować ogłoszenie.

1. Wyślij sms o treści LM.O (4 znaki, kropka jedynie po LM) na numer 79567 (Koszt: 11,07 zł z VAT. Uwaga! 12 grudnia 2018 operatorzy GSM wprowadzili limity kwot na usługi PREMIUM RATE. Jeśli nie możesz wysłać SMS PREMIUM, prosimy skontaktować się bezpośrednio ze swoim Operatorem GSM w celu odblokowania usługi PREMIUM lub podniesienia limitu. Więcej informacji na stronie http://www.limit.net.pl/pl).
2. Poczekaj na wiadomość zwrotną.
3. Wpisz otrzymany sms-em kod w pole znajdujące się poniżej i kliknij wypromuj.
4. Uwaga! Opłata za każdego wysłanego SMSa jest pobierana przez operatorów GSM w momencie jego wysłania, nawet jeśli jest to nieprawidłowy SMS. Serwis nie zwraca kosztów za błędnie wpisaną treść SMS lub nr telefonu oraz nie ma obowiązku zwrotu kosztów SMSa bądź przesłania ponownie kodu.

Nowość - pakiety kodów wyróżniających - oszczędność nawet 50%.
Zobacz szczegóły oferty lub skontaktuj się z Biurem Reklamy - tel. 63 218 00 00 (w. 10), 63 218 00 51 lub 63 218 00 52; email reklama@firma.lm.pl.

Kliknij aby utworzyć SMS
(nie działa na wszystkich telefonach)
PONIŻEJ WPISZ KOD SMS
Promocja ogłoszenia trwa 7 dni.
Jeżeli termin wyświetlania ogłoszenia jest krótszy niż 7 dni to ogłoszenie jest automatycznie przedłużane.
Okresy promocyjne się sumują tak więc możesz od razu wysłać 3 smsy żeby wypromować ogłoszenie na 21 dni.
W uzasdnionych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do usuwania promowanych ogłoszeń. Nie zwracamy kosztów SMS.
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO