WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

PROMOCJA OGŁOSZENIA

Zachęcamy do promocji ogłoszeń. Wpisy promowane wyswietlają się jako pierwsze na liście. Dodatkowo są wyróżnione, aby przykuć uwagę odbiorcy.

Dotyczy ogłoszenia:
Sprzedam ubrania.Pieniądze ze sprzedaży na pomoc chorej Pani
Dodane: 16.11.2019, 17:23
Sprzedam: 1. Malinową sukienkę w rozmiarze 38 firmy Authograph w stanie idealnym. Sukienka zapina się na zamek z boku. 2. Skórzaną, porządną kurtkę firmy Camaieu w rozmiarze 38. Nosi bardzo delikatne ślady użytkowania, do podszycia wewnętrzna strona podszewki pod pachą. Prawdziwa skóra. 3. Zielony płaszczyk wiosenny w rozmiarze 38 z kolorowym kołnierzem - golfem. Easy comfort. Jest w stanie idealnym. Zapinany i na zamek i dodatkowo na zatrzaski. Króciutki zamek znajduje się również z tyłu płaszczyka, na samym dole. Cena ustalana indywidualnie z osobą zainteresowaną. Proszę o kontakt tylko smsowy. Wówczas odezwę się. Telefon: 608804760. Odbiór osobisty. Możliwość przymierzenia. Zapraszam. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży przeznaczam na pomoc dla schorowanej Pani. Tym bardziej zapraszam.

Jak wypromować ogłoszenie.

1. Wyślij sms o treści LM.O (4 znaki, kropka jedynie po LM) na numer 79567 (Koszt: 11,07 zł z VAT. Uwaga! 12 grudnia 2018 operatorzy GSM wprowadzili limity kwot na usługi PREMIUM RATE. Jeśli nie możesz wysłać SMS PREMIUM, prosimy skontaktować się bezpośrednio ze swoim Operatorem GSM w celu odblokowania usługi PREMIUM lub podniesienia limitu. Więcej informacji na stronie http://www.limit.net.pl/pl).
2. Poczekaj na wiadomość zwrotną.
3. Wpisz otrzymany sms-em kod w pole znajdujące się poniżej i kliknij wypromuj.
4. Uwaga! Opłata za każdego wysłanego SMSa jest pobierana przez operatorów GSM w momencie jego wysłania, nawet jeśli jest to nieprawidłowy SMS. Serwis nie zwraca kosztów za błędnie wpisaną treść SMS lub nr telefonu oraz nie ma obowiązku zwrotu kosztów SMSa bądź przesłania ponownie kodu.

Nowość - pakiety kodów wyróżniających - oszczędność nawet 50%.
Zobacz szczegóły oferty lub skontaktuj się z Biurem Reklamy - tel. 63 218 00 00 (w. 10), 63 218 00 51 lub 63 218 00 52; email reklama@firma.lm.pl.

Kliknij aby utworzyć SMS
(nie działa na wszystkich telefonach)
PONIŻEJ WPISZ KOD SMS
Promocja ogłoszenia trwa 7 dni.
Jeżeli termin wyświetlania ogłoszenia jest krótszy niż 7 dni to ogłoszenie jest automatycznie przedłużane.
Okresy promocyjne się sumują tak więc możesz od razu wysłać 3 smsy żeby wypromować ogłoszenie na 21 dni.
W uzasdnionych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do usuwania promowanych ogłoszeń. Nie zwracamy kosztów SMS.
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO