WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konińscy tenisiści rozpoczęli sezon

Dodano: 22.05.2016 17:01
Źródło: LM.pl

Dwa turnieje mają już za sobą konińscy tenisiści. Na początku maja miłośnicy kortów rywalizowali w Turnieju Otwarcia Sezonu, a w sobotę - w Turnieju Majowym.

W pierwszych zawodach wzięło udział dziewiętnastu zawodników. Najlepszy w tej stawce był Michał Boroński, który w finale pokonał Tomasza Nalewskiego 7:5, 6:4. W kategorii +35 lat zwyciężył Jacek Muszyński. Jego finałowy rywal, Tomasz Nalewski, musiał oddać mecz kreczem z powodu kontuzji. Turniej pocieszenia wygrał natomiast Mariusz Szmul.

W Turnieju Majowym Konin musiał uznać wyższość Kalisza. W finale znaleźli się rozstawieni z numerem pierwszym i drugim Wiktor Przybylski i Michał Boroński. Wygrał przedstawiciel Kalisza, pokonując Borońskiego 7:6, 6:2. Trzecie miejsca zajęli Michał Anasiewicz i Piotr Wasilewski.

Kategoria +35 lat ponownie należała do Jacka Muszyńskiego. Koninianin wygrał w finale z Tomaszem Karczewskim 6:4, 6:3. W kategorii +50 lat triumfował natomiast Leszek Pawlaczyk, pokonując Waldemara Szmalca z Torunia 6:3, 6:2. 

Kolejne tenisowe zawody w Koninie planowane są na 20 czerwca. Zainaugurowany zostanie wtedy Tenisowy Puchar Lata.   • Konińscy tenisiści rozpoczęli sezon

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:tenis,   Turniej Otwarcia Sezonu,   Turniej Majowy,   korty TKKF

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO