WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pięściarski weekend. Walczyła Copacabana, walczyło Zagłębie

Dodano: 21.11.2017 11:35
Źródło: LM.pl

Natalia Wojdak, Lidia Wojszkun, Krzysztof Lisik, Jakub Wawrzyniak i Piotr Stegienta reprezentowali Konin w weekend na różnych zawodach pięściarskich.

Natalia Wojdak z Copacabany Konin wystąpiła w barwach reprezentacji Wielkopolski w meczu bokserskim z niemieckim TV Alizey. Koninianka pokonała Alicję Dahler i została uznana najlepszą zawodniczką zawodów. W całym meczu Wielkopolska pokonała TV Alizey 11:9.

Trójka reprezentantów Copacabany rywalizowała w Lesznie w XXV Ogólnopolskim Turnieju im. J. Pawlaka oraz w Turnieju im. P. Mikołajczaka. Lidia Wojszkun po kontrowersyjnej decyzji sędziów przegrała z Ewą Zamkowską (Sporty Walki Poznań). Krzysztof Lisik stoczył pokazową walkę z Nikodemem Kamrowskim (Obra Zbąszyń), a Jakub Wawrzyniak z powodu braku rywala w swojej kategorii wiekowej zmierzył się w sparingu z Kamilem Pszczółką (Our Team Poznań). 

W łódzkiej Sobocie Bokserskiej wystąpił natomiast pięściarz Zagłębia Konin Piotr Stegienta. Koninianin jednogłośnie na punkty pokonał reprezentanta KS Skalik Wiśniówka Dawida Budzisza i został uznany najlepszym technikiem zawodów.

fot. Copacabana Konin/Zagłębie Konin slajd 1 z 10
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Zagłębie!!!
Dodano: 21.11.2017 16:10    Przez: ~sd
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO