WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zagórów. Zagrają dla Patryka chorego na klątwę Ondyny

Dodano: 17.01.2018 12:50
Źródło: LM.pl

ZKS Zagórów zaprasza wszystkie drużyny do udziału w charytatywnym turnieju piłki nożnej ,,Gramy dla Patryka". Chłopiec cierpi na chorobę potocznie zwaną Klątwą Ondyny.

Klątwa Ondyny to zwyczajowa nazwa na zespół wrodzonej ośrodkowej hipowentylacji. Cierpiący na tę przypadłość mogą doznać zatrzymania oddechu we śnie. Cierpi również na nią siedmiomiesięczny Patryk. Każdej nocy musi być podłączany do respiratora. Szansą dla chłopca są kosztowne operacje za granicą.

Środki na ten cel chce pomóc zebrać rodzicom Patryka ZKS Zagórów. Z tej okazji 11 lutego rozegrany zostanie turniej charytatywny ,,Gramy dla Patryka". Już teraz klub zaprasza wszystkie chętne drużyny do wzięcia udziału w turnieju. Wpisowe wynosi 200 zł. - Pieniądze uzbierane podczas zmagań zostaną przeznaczone na leczenie Patryka - informuje na swoim profilu na FB ZKS Zagórów.

Pomagać można również przelewając środki na konto chłopca w Fundacji Słoneczko: Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie, oddział Złotów, 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010, tytuł: Darowizna na rzecz Patryka Radnego 257/R.  • Zagórów. Zagrają dla Patryka chorego na klątwę Ondyny

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO