WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Siatkarska kolejka: II-ligowcy rozpoczynają półfinały play-off

Dodano: 19.04.2018 11:01
Źródło: LM.pl

SPS Konspol w Słupcy, a Wilki Wilczyn w Lęborku rozpoczną walkę w półfinałach play-off II-ligi. Dwaj reprezentanci regionu konińskiego walczyć będą o awans do turnieju półfinałowego o I ligę.

II runda play-off II ligi rozgrywana jest na nieco innych zasadach, niż runda I. Tym razem rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Zespoły w najbliższy weekend rozegrają po dwa spotkania, tydzień później trzeci mecz i ewentualnie dwa kolejne spotkania, w zależności od wyników w trzech pierwszych meczach. Zwycięzca II rundy wywalczy awans do turnieju półfinałowego o I ligę.

W Słupcy tę rywalizację rozpoczną siatkarze SPS Konspol. Ich rywalem będzie niespodzianka I rundy play-off SMS PZPS II Spała. Zespół z województwa łódzkiego niespodziewanie wyeliminował Czarnych Rząśnia, pokonując najlepszy zespół rundy zasadniczej 2:1. W dwóch spotkaniach w tym sezonie słupczanie okazywali się od SMS PZPS II lepsi, pokonując rywali 3:0 i 3:2.

Pierwsze dwa spotkania półfinałów rozegrane zostaną w Słupcy. Dla SPS Konspol to debiut na tym etapie rozgrywek. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 21 kwietnia o godz. 19.00, a drugi mecz - w niedzielę 22 kwietnia o godz. 18.00.

O wiele bardziej doświadczone w walce w play-offach są Wilki Wilczyn, ale i wyzwanie przed zespołem Tomasza Robaka - znacznie trudniejsze. Wilki w II rundzie play-off zmierzą się z najlepszym zespołem rundy zasadniczej - Treflem Lębork. W play-offach Trefl jak na razie grac nie musiał, ze względu na przedsezonowe wycofanie się kilku zespołów drużyna z Lęborka otrzymała automatyczny awans do II rundy.

W rundzie zasadniczej dwukrotnie lepszy w starciach z Wilkami był Trefl, wygrywając 3:0 i 3:2. Pierwsze dwa spotkania play-off rozegrane zostaną w Lęborku, a rewanże - tydzień później w Wilczynie.

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   play-off,   Wilki Wilczyn,   Trefl Lębork,   SPS Słupca,   SMS PZPS II Spała

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Tylko Wilczyn ! Do bojuuuuu!!!!!
Dodano: 20.04.2018 09:49    Przez: ~Kibic
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO