WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
KORONAWIRUS:

12 potwierdzonych przypadków w Koninie (4) i powiecie konińskim (8). 4 zgony

EBO: Dwie walki pięściarzy Copacabany Konin, wygrana Kuliga

Dodano: 16.06.2018 22:47
Źródło: LM.pl

Pierwszy mecz w Ekstralidze Boksu Olimpijskiego przegrała Wielkopolska Drużyna Ligowa. W spotkaniu z Dolnym Śląskiem w Wałbrzychu walczyli dwaj zawodnicy Copacabany Konin - Marcin Hejosz i Przemysław Kulig.

Zaledwie tydzień po ostatnim meczu z Olimpem Lublin Wielkopolanie wybrali się na rewanżowe starcie z Dolnym Śląskiem. Pierwsze spotkanie, rozgrywane w Koninie, Wielkopolska Drużyna Bokserska wygrała 13:10. W Wałbrzychu lepsi byli już Ślązacy.

Mecz rozpoczął się od porażki przez RSC w pierwszej rundzie Michała Misterskiego z Wielkopolskiej Drużyny Bokerskiej. W drugiej walce na ring wyszedł już Marcin Hejosz. Pięściarz Copacabany stoczył naprawdę wyrównany pojedynek z Dominikiem Decem. Liczenie punktów trwało naprawdę długo i początkowo ogłoszone zostało zwycięstwo zawodnika Dolnego Śląska. Później jednak wynik walki zweryfikowano jako remis.

Dwie kolejne walki również wygrali gospodarze i dobrą passę Dolnego Śląska przełamał dopiero Tomasz Nowicki. Zaraz po nim, w walce w kat. 81 kg, zaprezentował się Przemysław Kulig. Jego rywalem był Maciej Haba, z którym w Koninie mierzył się Mateusz Goiński. Zawodnik Copacabany godnie zastąpił Goińskiego i również pokonał Habę, dając jeszcze Wielkopolanom nadzieję na korzystny rezultat.

W kat. 91 kg walkę wygrał Jakub Kasprzak, a to oznaczało, że o wyniku meczu zadecyduje ostatnia walka. W kat. +91 kg szans Arturowi Sargsyanowi nie dał Kamil Bodzioch, doprowadzając do przerwania walki w drugiej rundzie. Przechodzący na zawodowstwo Bodzioch zapewnił tym samym zwycięstwo Dolnemu Śląskowi 12:11.

Dolny Śląsk - Wielkopolska Drużyna Bokserska 12:11
kat. 56 kg: Vasyl Iskra - Michał Misterski RSC I
kat. 60 kg: Dominik Dec - Marcin Hejosz remis
kat. 64 kg: Piotr Tobolski - Karol Łapawa 2:1
kat. 69 kg: Łukasz Niemczyk - Bartosz Skórka 3:0
kat. 75 kg: Dawid Górtatowski - Tomasz Nowicki 0:3
kat. 81 kg: Maciej Haba - Przemysław Kulig 0:3
kat. 91 kg: Wadim Kostiuczok - Jakub Kasprzak 1:2
Kat. +91 kg: Kamil Bodzioch - Artur Sargsyan RSC II autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Marcin Hejosz wygrał walkę!!! Ale tak to jest jak się bokasuje z gospodarzem! Przemek kulig dobry boks!!! Powodzenia dalej!
Dodano: 17.06.2018 11:42    Przez: ~Ksg123
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO