WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ślesin. Drugie regaty z cyklu Grand Prix Jezior Konińskich

Dodano: 23.07.2018 14:42
Źródło: LM.pl

Drugie regaty z cyklu Grand Prix Jezior Konińskich odbyły się w sobotę na Jeziorze Ślesińskim. Żeglarze rywalizowali w nich o Puchar Burmistrza Gminy Ślesin i Puchar Starosty Konińskiego. 

Żeglarskie zmagania odbywały się w sobotę przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. - Słońce w pełni, czasami ostre porywy wiatru, no i trochę flauty. Wszyscy w dobrych nastrojach, szczególnie młodzież - opisywał regaty Roman Latanowicz, prezes Konińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego.

Rywalizacja w sobotę toczyła się w siedmiu klasach. W kategorii Optymistów zwyciężyła Jagoda Piątek przed Anną Stępniak. W klasie Ancora pierwsze miejsce zajął Kacper Jakubowski, a drugie - Ola Przybylska. W klasie Omega Sport wystartowała natomiast tylko jedna żagłowka. Automatycznie na pierwszym miejscu znalazł się więc Mateusz Ścibor.

Klasę Open wygrał Dariusz Lenartowski, a drugie miejsce zajął Andrzej Płóciennik. Pierwszą lokatę w klasie T1 wywalczył Ryszard Lewicki, drugą - Piotr Paluszyński, a trzecią - Piotr Cholewiński. W T2 najlepszy okazał się Rafał Wrzesiński przed Sławomirem Wapniarskim i Jackiem Olejniczakiem. Klasę T3 wygrał natomiast Piotr Czajkowski, drugie miejsce zajął Bogan Andrzejewski, a trzecie - Roman Latanowicz.

Były to drugie regaty z cyklu Grand Prix Jezior Konińskich. Kolejne zawody już 4 sierpnia. Na Jeziorze Pątnowskim rozegrane wtedy zostaną Regaty Między Mostami - Memoriał S. Dobrzyńskiego.

fot. KnOZŻ Konin

 slajd 1 z 24
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

To już chyba ostatnie tchnięcie przed upadkiem tego Konińskiego grandprix. Już nawet starej pij... obsadzie nie chce się startowadź
Dodano: 23.07.2018 16:35    Przez: ~Żeglarz
grandprix jezior koninskich ,jezioro slesinskie ,a tu w klasach młodzieży i dzieci optimist ancora omega startuje 3-2 albo o zgrozo 1 uczestnik , słabo i trochę przykro ze rywalizacja mikroskopijna , więcej wydajemy na instruktora i oprawę i ta nazwa "grandprix"
Dodano: 23.07.2018 19:06    Przez: ~boom
A Stefana z staraka byl
Dodano: 23.07.2018 22:24    Przez: ~Frans rol
no nie róbcie jaj wójtowa starosta trenery:-) instruktory tu brakuje ministra jeszcze a startujących ilu? wręczających dyplomy i nagrody więcej pewno jak startujących , czy to aby nie granprix a Rejs pana stanisława b.
Dodano: 24.07.2018 09:29    Przez: ~honda żagiel
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO