WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ślesin. Drugie regaty z cyklu Grand Prix Jezior Konińskich

Dodano: 23.07.2018 14:42
Źródło: LM.pl

Drugie regaty z cyklu Grand Prix Jezior Konińskich odbyły się w sobotę na Jeziorze Ślesińskim. Żeglarze rywalizowali w nich o Puchar Burmistrza Gminy Ślesin i Puchar Starosty Konińskiego. 

Żeglarskie zmagania odbywały się w sobotę przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. - Słońce w pełni, czasami ostre porywy wiatru, no i trochę flauty. Wszyscy w dobrych nastrojach, szczególnie młodzież - opisywał regaty Roman Latanowicz, prezes Konińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego.

Rywalizacja w sobotę toczyła się w siedmiu klasach. W kategorii Optymistów zwyciężyła Jagoda Piątek przed Anną Stępniak. W klasie Ancora pierwsze miejsce zajął Kacper Jakubowski, a drugie - Ola Przybylska. W klasie Omega Sport wystartowała natomiast tylko jedna żagłowka. Automatycznie na pierwszym miejscu znalazł się więc Mateusz Ścibor.

Klasę Open wygrał Dariusz Lenartowski, a drugie miejsce zajął Andrzej Płóciennik. Pierwszą lokatę w klasie T1 wywalczył Ryszard Lewicki, drugą - Piotr Paluszyński, a trzecią - Piotr Cholewiński. W T2 najlepszy okazał się Rafał Wrzesiński przed Sławomirem Wapniarskim i Jackiem Olejniczakiem. Klasę T3 wygrał natomiast Piotr Czajkowski, drugie miejsce zajął Bogan Andrzejewski, a trzecie - Roman Latanowicz.

Były to drugie regaty z cyklu Grand Prix Jezior Konińskich. Kolejne zawody już 4 sierpnia. Na Jeziorze Pątnowskim rozegrane wtedy zostaną Regaty Między Mostami - Memoriał S. Dobrzyńskiego.

fot. KnOZŻ Konin

 slajd 1 z 24
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

To już chyba ostatnie tchnięcie przed upadkiem tego Konińskiego grandprix. Już nawet starej pij... obsadzie nie chce się startowadź
Dodano: 23.07.2018 16:35    Przez: ~Żeglarz
grandprix jezior koninskich ,jezioro slesinskie ,a tu w klasach młodzieży i dzieci optimist ancora omega startuje 3-2 albo o zgrozo 1 uczestnik , słabo i trochę przykro ze rywalizacja mikroskopijna , więcej wydajemy na instruktora i oprawę i ta nazwa "grandprix"
Dodano: 23.07.2018 19:06    Przez: ~boom
A Stefana z staraka byl
Dodano: 23.07.2018 22:24    Przez: ~Frans rol
no nie róbcie jaj wójtowa starosta trenery:-) instruktory tu brakuje ministra jeszcze a startujących ilu? wręczających dyplomy i nagrody więcej pewno jak startujących , czy to aby nie granprix a Rejs pana stanisława b.
Dodano: 24.07.2018 09:29    Przez: ~honda żagiel
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO