WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dawid Smug zagra na Litwie. Trafił do Atlantasu Kłajpeda

Dodano: 5.08.2018 11:53
Źródło: LM.pl

Wychowanek Górnika Konin, Dawid Smug, w nowym sezonie będzie występował na Litwie. Jego nowym klubem został Atlantas Kłajpeda.

24-letni bramkarz rozstał się na początku lipca z Górnikiem Łęczna, w którym grał od lipca 2016 roku. Do nowego sezonu, przez pewien czas, przygotowywał się gościnnie z Górnikiem Konin. W piątek jego menedżer ogłosił, gdzie koninianin będzie występował w najbliższym sezonie.

Smug trafi do litewskiego klubu Atlantas Kłajpeda. Jego zespół w zeszłym sezonie zajął piąte miejsce w tabeli A Lygi (najwyższej klasy rozgrywkowej na Litwie; na osiem zespołów). W trwających obecnie rozgrywkach Atlantas plasuje się również na piątym miejscu i walczy o awans do rundy mistrzowskiej (znajdzie się w niej sześć najlepszych zespołów).

Dawid Smug podpisał z Atlantasem roczny kontrakt. Zdążył już zadebiutować w nowej drużynie - w sobotę rozegrał 90 minut w przegranym 0:3 spotkaniu z Sūduvą Marijampolė.

Dla wychowanka Górnika Konin to już siódmy klub w karierze. Z Konina Smug trafił do szkółki MSP Szamotuły, skąd był wypożyczany do Pogoni Lwówek, Górnika Konin i GKS Bełchatów. W 2012 roku trafił do młodzieżowych drużyn Interu Mediolan. Trzy lata później wrócił do Polski i występował w barwach Miedzi Legnica i Górnika Łęczna. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

piękny start marzenie
Dodano: 5.08.2018 17:41    Przez: ~brawo
Słaby bramkarz na treningach Górnika regularnie przegrywał z utalentowanym D Kakolewskim.
Dodano: 5.08.2018 12:20    Przez: ~Marek O

KOMENTARZE

TO sie nazywa wiczeczkowiec, nic nie gra i do niczego sie nadaje
Dodano: 05.08.2018 12:12    Przez: ~aa
Słaby bramkarz na treningach Górnika regularnie przegrywał z utalentowanym D Kakolewskim.
Dodano: 05.08.2018 12:20    Przez: ~Marek O
piękny start marzenie
Dodano: 05.08.2018 17:41    Przez: ~brawo
O wuj. Prawie jak transfer do barcelony
Dodano: 05.08.2018 18:37    Przez: ~Jki
Masz agenta - grasz zawodowo nawet jeśli nie potrafisz. Nie masz agenta - nawet jak talent to znikniesz w okręgówce. Sam nie byłem talentem, ale przez kilkanaście lat gry widziałem w Naszym regionie przynajmniej kilku gości, którzy przy dobrych znajomościach graliby wysoko. Pozdrawiam.
Dodano: 05.08.2018 23:21    Przez: ~oldboj
Liga litewska to spełnienie marzen kazdego pilkarza-kopacza.. to prawie jak liga hiszpanska czy angielska.Gratuluje sukcesu ;-)
Dodano: 06.08.2018 18:05    Przez: ~....
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO