WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Trzy krążki KLTC Konin. Ścigali się na Nizinie Częstochowskiej

Dodano: 6.08.2018 12:31
Źródło: LM.pl

Dwa złote medale i jeden srebrny przywieźli z X Ogolnopolskiego Wyścigu po Nizinie Ciechocińskiej zawodnicy KLTC Konin. Na najwyższym stopniu podium stawali Konrad Waliniak i Natalia Sobiech.

Zmagania na Nizinie Częstochowskiej podzielone były na dwa etapy. W sobotę kolarze rywalizowali w kryterium ulicznym na dystansach 20 km (młodzicy) i pięciu kilometrów (żaczka). W niedzielę na zawodników czekał wyścig ze startu wspólnego na dystansach 50 km (młodzik), 25 km (młodziczka) i 20 km (żaczka).

W klasyfikacji generalnej po złote medale sięgnęli Konrad Waliniak i Natalia Sobiech. Pierwszy z zawodników KLTC Konin zajął drugie miejsce w kryterium ulicznym oraz pierwsze miejsce w wyścigu ze startu wspólnego w kat. młodzików. Natalia Sobiech natomiast była druga w sobotę i powtórzyła to osiągnięcie również w niedzielę. Startowała w kat. żaczek.

Drugie miejsce i srebrny medal w kat. młodzików w klasyfikacji generalnej wywalczył Szymon Piechocki. Koninianin zajął trzecie miejsce w kryterium ulicznym i drugie miejsce w wyścigu ze startu wspólnego.
W zawodach wystartowała również Roksana Mikorska. Reprezentantka KLTC Konin walczyła jedynie w etapie niedzielnym, zajmując piąte miejsce.

fot. KLTC Konin  • Trzy krążki KLTC Konin. Ścigali się na Nizinie Częstochowskiej
  • Trzy krążki KLTC Konin. Ścigali się na Nizinie Częstochowskiej
  • Trzy krążki KLTC Konin. Ścigali się na Nizinie Częstochowskiej
  • Trzy krążki KLTC Konin. Ścigali się na Nizinie Częstochowskiej

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

BRAWO!
Dodano: 06.08.2018 20:59    Przez: ~zbigniew3
Brawo Szymon!!!
Dodano: 06.08.2018 22:45    Przez: ~JA
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO