WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Transfer last minute. Grał w Ekstraklasie, trafił do Sokoła Kleczew

Dodano: 14.09.2018 11:17
Źródło: LM.pl

Jakub Smektała, były piłkarz m.in. Piasta Gliwice, Ruchu Chorzów i Zawiszy Bydgoszcz, został nowym zawodnikiem Sokoła Kleczew. Ostatnio 31-letni pomocnik występował w Wiśle Puławy.

Podczas letniego okna transferowego do Sokoła Kleczew trafiło sześciu zawodników - wszyscy grający w klubach w regionie konińskim. Dopiero w połowie września kleczewski klub zdecydował się na transferową bombę, pozyskując zawodnika ogranego w wyższych ligach.

Jest nim Jakub Smektała. 31-latek gra na pozycji skrzydłowego. Swoją przygodę z piłką rozpoczynał w wielkopolskiej Miejskiej Górce w tamtejszej Sparcie. Następnie grał w Piaście Kobylin i Jarocie Jarocin. W sezonie 2008/2009 trafił do Piasta Gliwice, z którym grał przez dwa sezony w Ekstraklasie (43 mecze i cztery bramki) oraz rok w I lidze. Następnie przeniósł się na trzy sezony do Ruchu Chorzów, w barwach którego rozegrał 54 mecze w Ekstraklasie, zdobywając dwie bramki.

W sezonie 2014/2015 trafił do Zawiszy Bydgoszcz. Tam zaliczył jeszcze siedem spotkań w Ekstraklasie (przekraczając tym samym barierę stu spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej). W Bydgoszczy grał do 2016 roku, by następnie na dwa sezony wylądować w Wiśle Puławy, grając w I, a następnie w II lidze. W zeszłym sezonie rozegrał 27 spotkań ligowych, w których zdobył cztery bramki.

Po zakończeniu rozgrywek nie dogadał się ze swoim dotychczasowym klubem i szukał nowego zatrudnienia. W lipcu testowany był przez Wartę Poznań, ale ostatecznie nie znalazł nowego klubu. Dopiero w połowie września zakontraktował go Sokół Kleczew, którego barwy będzie teraz reprezentować.

fot. A. Kijowski (sokol.kleczew.pl)



  • Transfer last minute. Grał w Ekstraklasie, trafił do Sokoła Kleczew

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Sokół Kleczew,   Jakub Smektała,   transfer

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

NASTEPNY SZROT DO BRANIA KASY
Dodano: 14.09.2018 11:43    Przez: ~KLECZEWIAK
Dokładnie. Te transfery głośne w 3 lidze coś nie odpalaja. Wilk w Środzie dno Biskup w Bałtyku bez szału. Pewnie przyszedł brać pieniądze bo do czegoś innego się nie nadaje
Dodano: 14.09.2018 12:06    Przez: ~Tylko Sokół
Ciekawe czy "do gry" czy będzie "leczona kontuzja" ????
Dodano: 14.09.2018 11:44    Przez: ~xxx
No i koninioki pieja ! Sokol to duma powiatu,a Wy tylko walczycie o utrzymanie na tej ruinie, haha
Dodano: 14.09.2018 12:02    Przez: ~He
Koninioki to sraja na twoje wzmocnienia. Jak jesteś taki mocny to powalczy o konkretny cel dumo regionu. Sokół duma regionu, na dumę trzeba sobie zalurzyc trzeba coś osiągnąć żeby ta duma być. Jak narazie to prezentujesz dno.
Dodano: 14.09.2018 12:10    Przez: ~Lks
Tak zapomnialem,ze graliscie w ekstraklasie,a Gornik zgobyl tytul DMP,co osiagneliscie !
Dodano: 14.09.2018 12:19    Przez: ~He
Hahaha "ZASŁUŻYĆ". I kto tu cokolwiek prezentuje hahahaha
Dodano: 14.09.2018 14:28    Przez: ~fo Lks
Kleczew teraz w gore tabeli !
Dodano: 14.09.2018 12:22    Przez: ~FAN
ZAMIAST PIENIADZE PODATNIKOW PRZEZNACZYC NA SZKOLENIE MLODZIEZY I DAWAC RADOSC MLODYM DZIECIAKOM TO KLUB SPROWADZA CWANIAKOW KTORYCH INTERESUJE TYLKO SZMAL WSTYD DLA WLADZY KTORA DAJE PIENIADZE I POZWALA NA TO
Dodano: 14.09.2018 12:34    Przez: ~KLECZEWIAK
Nie podpisuj sie Kleczewiak,Kleczewianin,bo smierdzi Koninem,u Was nawet sponsora nie ma
Dodano: 14.09.2018 13:29    Przez: ~TY
Sorry, ale Jakub Smektała będzie brał pieniądze od sponsorów, a nie jak Górnik, niemal wyłącznie żyje z łaski prezydenta miasta.
Dodano: 14.09.2018 12:53    Przez: ~nemo
TO ZNACZY ZE SPONSORZY TEZ ZWARIOWALI SZKOLCIE MLODZIEZ I WSPIERAJCIE TYCH MLODYCH SWOICH ONI WAM TO ODDADZA TZW SERDUCHEM A NIE PLACIC ARMII ZACIEZNEJ
Dodano: 14.09.2018 13:10    Przez: ~KLECZEWIANIN
Prywatny sponos moze robic co chce. Jak prywatny sponos bedzie chcial zaplacic za Ronaldo to jego sprawa.
Dodano: 14.09.2018 13:37    Przez: ~zzz
Sokół ma sześć zespołów młodzieżowych, w tym juniorów starszych i młodszych. Jak na Kleczew to świetny wynik szkoleniowy. Proszę zatem aby nie ganić sponsorów seniorów. A tak przy okazji Górnik nie sprowadza obcych piłkarzy? ,,Kleczewianin" spójrz proszę na kadrę Górnika!
Dodano: 14.09.2018 13:50    Przez: ~nemo
Sokół szkoli młodzież (sześć zespołów) i seniorów. Proszę spojrzeć na kadrę Górnika. Czy nie ma w niej obcych piłkarzy? ,,Kleczewianin" zachowaj proszę minimum obiektywizmu.
Dodano: 14.09.2018 13:52    Przez: ~nemo
Oczywiście ze w gorniku tez są. Bo to jeden? I po co to ujadanie???
Dodano: 14.09.2018 14:52    Przez: ~cdn
Trzeba zajrzeć w ich rozliczenie w gminie tylko zapytać o dokumenty sokoła i muszą udostępnić bez problemu i sie zobaczy co oni tam rozliczają.
Dodano: 14.09.2018 14:22    Przez: ~ciekawy
Czyzby jakis startujacy na burmistrza lub radnego???
Dodano: 14.09.2018 14:26    Przez: ~do ciekawy
Pieniądze wyrzucone w błoto. Biorą zawodnika za 6 tysięcy miesięcznie plus mieszkanie a grają w środku tabeli, bez szans na włączenie się do walki o awans. Bezsens i kolejny idiotyczny pomysł byłego prezesa.
Dodano: 14.09.2018 16:32    Przez: ~maryjan
Jak bedziesz sponsorem to tez bedziesz mogl robic "idiotyczne rzeczy". Widac jak co niektorym kleczewiakom zal dupe sciska ze Sokół ma sie dobrze. Pewnie fajniej byloby jakby odeszło z 5 zawodników wtedy mozna by przed wyborami zaplusowac jak to jest niedobrze w Sokole.
Dodano: 14.09.2018 17:17    Przez: ~zzz
Następny starujący na burmistrza czy radnego??? Wstyd !!! Ale boli.
Dodano: 14.09.2018 18:13    Przez: ~do maryjan
gdzie lezy ten kleczew
Dodano: 14.09.2018 19:02    Przez: ~piłkarz
A Konin,aaaa k Lichenia !
Dodano: 14.09.2018 19:36    Przez: ~Ha
pisalem gdzie lezy ten kleczew bo Konin to wiem
Dodano: 14.09.2018 20:06    Przez: ~piłkarz
Pytasz gdzie lezy Kleczew??? Hahahaha koło konina hahahaha
Dodano: 14.09.2018 20:20    Przez: ~do piłkarz
juz cieplej Konin to miasto a kleczew to
Dodano: 14.09.2018 20:23    Przez: ~piłkarz
Ty wiesz,ale w Polsce raczej niewielu wie,gdzie lezy Konin,bo i z czego jest znany ?
Dodano: 14.09.2018 20:42    Przez: ~Ha
Piłkarzyku to teraz GORĄCO Kleczew to miasteczko. Hahaha