WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rzgów. Zagrają turniej siatkówki w ramach przygotowań do sezonu

Dodano: 19.09.2018 16:25
Źródło: LM.pl

Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza przygotowuje się do startu nowego sezonu III ligi. W najbliższy weekend w Rzgowie zagra w Turnieju Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów.

Zawody rozpoczną się w niedzielę 23 września o godz. 13.00 w hali sportowej w Rzgowie. Orzeł ReklamowyGadżet zagra w nich razem z dwoma innymi III-ligowymi drużynami - Orlikiem Miłosław i Enea Energetyk Poznań. Będzie to jedna z części przygotowań zespołu z Osieczy do nowego sezonu.

Siatkarze Orła ReklamowyGadżet już trenują. Zajęcia dwa razy w tygodniu prowadzi dotychczasowy szkoleniowiec III-ligowca Sławomir Woźniak. Przed startem sezonu kadra przeszła znaczne przebudowanie. Z drużyny odszedł Wojciech Pernak, który przeniósł się do Wilków Wilczyn, a w najbliższym sezonie z powodu kontuzji, studiów i wyjazdów zagranicznych nie zagrają także Adrian Żywanowski, Mateusz Kubiński, Dawid Giętkowski i Szymon Hetmańczyk.

W drugą stronę, do Osieczy, powędrowało aż dziesięciu nowych zawodników. Są to: Bartosz Ziółkowski (w przeszłości m.in. Wilki Wilczyn), Przemysław Mazur (m.in. III-ligowy Aligator Nekla), Albert Szczepaniak, Bartosz Kuczyński (Kangur Nowy Tomyśl), Jarosław Falkowski (m.in. III-ligowy Referat Kazimierz Biskupi), Tomasz Maliński (m.in. Aligator Nekla), Damian Marcjan (wypożyczenie z SPS Słupca), Daniel Iwański (m.in. III-ligowy Zielone Wzgórza Murowana Goślina), Łukasz Dykta (Liskowiak Lisków i Zjednoczeni Rychwał) i Piotr Wiśniewski (m.in. Wilki Wilczyn). Ponadto po kontuzji pleców powraca do gry Damian Cebulski. 

Pierwsza kolejka nowego sezonu już 29 września, wtedy jednak Orzeł ReklamowyGadżet będzie pauzować. Do gry III-ligowiec powróci 6 października, podejmując UKS 9 Leszno.  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO