WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rzgów. Zagrają turniej siatkówki w ramach przygotowań do sezonu

Dodano: 19.09.2018 16:25
Źródło: LM.pl

Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza przygotowuje się do startu nowego sezonu III ligi. W najbliższy weekend w Rzgowie zagra w Turnieju Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów.

Zawody rozpoczną się w niedzielę 23 września o godz. 13.00 w hali sportowej w Rzgowie. Orzeł ReklamowyGadżet zagra w nich razem z dwoma innymi III-ligowymi drużynami - Orlikiem Miłosław i Enea Energetyk Poznań. Będzie to jedna z części przygotowań zespołu z Osieczy do nowego sezonu.

Siatkarze Orła ReklamowyGadżet już trenują. Zajęcia dwa razy w tygodniu prowadzi dotychczasowy szkoleniowiec III-ligowca Sławomir Woźniak. Przed startem sezonu kadra przeszła znaczne przebudowanie. Z drużyny odszedł Wojciech Pernak, który przeniósł się do Wilków Wilczyn, a w najbliższym sezonie z powodu kontuzji, studiów i wyjazdów zagranicznych nie zagrają także Adrian Żywanowski, Mateusz Kubiński, Dawid Giętkowski i Szymon Hetmańczyk.

W drugą stronę, do Osieczy, powędrowało aż dziesięciu nowych zawodników. Są to: Bartosz Ziółkowski (w przeszłości m.in. Wilki Wilczyn), Przemysław Mazur (m.in. III-ligowy Aligator Nekla), Albert Szczepaniak, Bartosz Kuczyński (Kangur Nowy Tomyśl), Jarosław Falkowski (m.in. III-ligowy Referat Kazimierz Biskupi), Tomasz Maliński (m.in. Aligator Nekla), Damian Marcjan (wypożyczenie z SPS Słupca), Daniel Iwański (m.in. III-ligowy Zielone Wzgórza Murowana Goślina), Łukasz Dykta (Liskowiak Lisków i Zjednoczeni Rychwał) i Piotr Wiśniewski (m.in. Wilki Wilczyn). Ponadto po kontuzji pleców powraca do gry Damian Cebulski. 

Pierwsza kolejka nowego sezonu już 29 września, wtedy jednak Orzeł ReklamowyGadżet będzie pauzować. Do gry III-ligowiec powróci 6 października, podejmując UKS 9 Leszno.  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO