WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Klątwa Lecha trwa. Górnik Konin znów nie strzelił nawet bramki

Dodano: 7.11.2018 20:37
Źródło: LM.pl

Trzy mecze, trzy porażki z rzędu, ani jednej strzelonej bramki. Mecze z Lechem II Poznań wyraźnie nie leżą Górnikowi Konin.

Dwa sezony temu koninianie z rezerwami Lecha radzili sobie całkiem nieźle - w dwóch meczach zanotowali dwa remisy. W zeszłym sezonie poznaniacy jednak mocno dali się we znaki Górnikowi Konin. W październiku Lech II rozbił biało-niebieskich 5:0, w maju - 4:0. Pierwszy mecz obu zespołów w tym sezonie różnił się od tamtych starć tylko trochę.

Rezerwy Kolejorz wyszły na prowadzenie już w piętnastej minucie meczu. Prawą stroną akcję przeprowadził Hubert Sobol, a dogranie piłki wykończył Eryk Kryg. W pierwszej połowie na tym jednym golu się skończyło, choć Lech II miał jeszcze kolejne okazje - na bramkę Górnika uderzali jeszcze Oskar Nowak i Krzysztof Kołodziej.

Piłka do siatki wpadła jednak dopiero po zmianie stron. W 61. minucie podanie Tomasza Kaczmarka wykorzystał Krzysztof Kołodziej i było 2:0. Chwilę później koninianie mieli szansę na bramkę kontaktową, ale po rzucie rożnym z linii bramkowej piłkę wybił jeden z zawodników z Poznania.

W 77. minucie Lech II ustalił wynik spotkania. W polu karnym ręką zagrał jeden z piłkarzy Górnika. Sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Filip Marchwiński. Poznaniacy zwyciężyli 3:0.

Górnik Konin bez zmian zajmuje trzynaste miejsce w tabeli z dorobkiem czternastu punktów. Kolejny mecz już w najbliższą sobotę. Biało-niebiescy zagrają na wyjeździe z Chemikiem Bydgoszcz.

Lech II Poznań - Górnik Konin 3:0 (15' Eryk Kryg, 61' Krzysztof Kołodziej, 77' Filip Marchwiński)

Górnik Konin (skład wyjściowy): Mateusz Koliński - Bartosz Świderski, Dawid Śnieg, Łukasz Derbich, Michał Marszałek, Sebastian Antas, Taras Jaworski, Mateusz Majer, Aleks Sieradzki, Dawid Przybyszewski, Paweł Błaszczak.



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Górnik Konin,   Lech II Poznań

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Organizacyjnie,sportowo,finansowo,t 4 liga zrozumcie to,miasto 72.000,najlepsza druzyna,a pusto na ruinie,raz w sezonie nieco plebsu ha,
Dodano: 7.11.2018 20:45    Przez: ~Hu
Trener jest dobry,w Koninie nie ma klimatu dla sportu,tylko sie liczy Medyk,nikogo ta kobieca piłka nie interesuje,szermierka,chłopcy w ponczochach,nawet kosz i siatki nie ma w 3 lidze,a ręczna niebawem z powrotem 3 liga,cieszymy się jak raz w sezonie przyjdzie na Kalisz troche plebsu,a tak pustki na ruinie,nic nie ma !
Dodano: 7.11.2018 21:18    Przez: ~Sport

KOMENTARZE

Organizacyjnie,sportowo,finansowo,t 4 liga zrozumcie to,miasto 72.000,najlepsza druzyna,a pusto na ruinie,raz w sezonie nieco plebsu ha,
Dodano: 07.11.2018 20:45    Przez: ~Hu
wskutek idiotycznej lewackiej feministycznej politpoprawności tow.Nowicki całą kasę pakował w tę zbędną babską piłkę,której nikt nie ogląda!!!
Dodano: 08.11.2018 07:18    Przez: ~prof.Ponikowski
A co miał pakować w 4 ligowych czołokopów, których tez nikt nie ogląda?
Dodano: 08.11.2018 11:21    Przez: ~lol
do lol w przeciwienstwie do medyka gdzie widzów 30 osób na Górniku jest 300 osob widzisz róznice
Dodano: 08.11.2018 11:37    Przez: ~KSG
Wiele razy na Gorniku nie ma nawet 150,nie bądź śmieszny miasto liczy ponad 70 tys,a różnica 100,może czasem 300 to żadna różnica !
Dodano: 08.11.2018 16:15    Przez: ~PZ
Wstyd !
Dodano: 07.11.2018 20:47    Przez: ~M
zadna klatwa tylko trener do d..y i zawodnicy po jaka cholere jakies pilkarzyki np ukrainiec wielkie wzmocnienie a gra gorzej niz wychowankowie gornika mamy swoich wychowankow grajmy nimi nawet od a-klasy, oraz placenie jakiemuś policjantowi co nie umie zaprowadzic porzadku z ta kasa przez 3 lata mozemy wrocic do 3 ligi
Dodano: 07.11.2018 20:48    Przez: ~KSG
Trener jest dobry,w Koninie nie ma klimatu dla sportu,tylko sie liczy Medyk,nikogo ta kobieca piłka nie interesuje,szermierka,chłopcy w ponczochach,nawet kosz i siatki nie ma w 3 lidze,a ręczna niebawem z powrotem 3 liga,cieszymy się jak raz w sezonie przyjdzie na Kalisz troche plebsu,a tak pustki na ruinie,nic nie ma !
Dodano: 07.11.2018 21:18    Przez: ~Sport
Wychowankowie ? Poziom powiatowy !
Dodano: 07.11.2018 22:16    Przez: ~Lech
Wychowankowie to byli kiedyś których pozbywali się lekką ręką a teraz to dajcie se spokój
Dodano: 07.11.2018 22:46    Przez: ~spadek
Jasne że to nie klątwa ale brak pomysłu na uzdrowienie rozgrywek i stworzenie prawdziwej masowej imprezy sportowej. Konin może stać się najbardziej popularnym miejscem imprezy w których uczestniczyć będą tłumy. I co najważniejsze wbrew pozorom nie wymagających od organizatorów dodatkowych środków finansowych, a wręcz odwrotnie gwarantujących znaczące wpływy. Niemożliwe ? a jednak naprawdę istnieje takie właśnie rozwiązanie !!! Pozdrawiam i proszę przemyśleć szansę .
Dodano: 08.11.2018 01:59    Przez: ~BB
kibicu znawco, policjant juz nie gra w gorniku, tak sie interesujesz wielki KIBOLU
Dodano: 08.11.2018 08:38    Przez: ~hahah
Jakich imprez ? W czym ? Nawet stadionu i hali nie ma
Dodano: 08.11.2018 09:18    Przez: ~do BB
Zgoda po co zasueg obcych zawodnikow jak zawodnicy byli na miejscu i ich nie uszanowano tyljo pozbyto to byli prawdziwie takenty do dzis maja po30 i wiecej lat i graja po nizszych ligach w cakwj Wielkopolsce Szkoda ! Zenada !!!!!
Dodano: 08.11.2018 09:26    Przez: ~konin
do hahah kolego zle zrozumiales czytaj ze zrozumieniem tu chodzi o tego policjanta co dal sie pobic przez kibicow i teraz chce odszkodowanie takich policjantow powinni pozbywac sie ze słuzby jak on moze chronic i przestrzegac prawa wymagac od obywateli zasad zgodnych z prawem i jak ma nas obronic przed bandytami jak sam nie umie sie obronic taka łamaga
Dodano: 08.11.2018 10:42    Przez: ~obywatel
Klątwa to Konin,najgorsze,najbrzydsze,miasto !
Dodano: 07.11.2018 22:06    Przez: ~O
Rozgonic to towarzystwo wzajemnej adoracji ! Szkoda kasy na nich , A tu jeszcze zbiorke organizuja na co , po co , komu ???? Smiech na sali , jak nie ma wyniku sportowego Źenada !!!!
Dodano: 08.11.2018 09:30    Przez: ~!!!!
chcę serdecznie przeprosić mieszkańców konina a szczególnie kibiców górnika za komentarze które wypisuję ale musicie mnie zrozumieć jestem mieszkańcem leszna od wielu wielu lat bezrobotnym w lesznie mówią na mnie oszołom i pisanie o koninie jest jedynym moim zajęciem i nie mogę się z tego wyleczyć może ktoś zna dobrego lekarza
Dodano: 08.11.2018 11:19    Przez: ~ fan konina
Odwal się od Leszna ekstraklasa żużlowa 17 DMP,średnia frekwencja 12.000 na mecz,na finale 20.000,1 liga męskiej koszykówki ,1 liga damskiej koszykowki,1 lig recznej,1 liga futsalu, 3 liga siatkowki Światowe imprezy w na żużlu, szybownictwie,baloniarstwie,co roku Puchar Świata w szermierce.itd.Jeszcze dobra lekkoatletyka,pływanie,kręgle,jez konne,szermierka i wiele innych,Konin jest na liście 122 miast najbardziej zagrożonych w polsce,z miasta 85.000 ledwo 72.000,nawet Cypis wyprowadził się z Konina ten nieudacznik,nadal sie leczy na nerwy,psychol
Dodano: 08.11.2018 15:06    Przez: ~Fan
I to na wysokim miejscu,wśród tych zagrożonych miast !,najbardziej z nielicznych z Wlkp,tylko chyba Turek jeszcze,ale i tak lepiej wypada ! W Koninie każda dziedzina źle wyglada,dlatego taki obraz !
Dodano: 08.11.2018 15:21    Przez: ~X
Budżet jednego klubu żużlowego w Lesznie jest kilka razy wiekszy ! jak wszystkich klubów sportowych w Koninie,więc wara od Leszna !
Dodano: 08.11.2018 20:45    Przez: ~Fan
Jaka klątwa? Z kim KSG rywalizuje? Poza kilkoma drużynami z dużych miast, reszta pochodzi z mniejszych niż Konin...To nie klątwa, to brak umiejętności. Z Pogonią ponoć nie udźwignęli roli faworyta. Jasne, Górnik nigdy nie jest faworytem, a więc pojawiło się coś, co było dla Nich niewytłumaczalne. Może przed takimi meczami pomoc psychologiczna. Ciekawe jak sobie radzą w Raduni???
Dodano: 08.11.2018 12:52    Przez: ~???
to nie klątwa tylko nieudacznictwo !!!
Dodano: 08.11.2018 14:51    Przez: ~dziad
Konin i kibice ! Do czego doprowadzili i tak biedny klub,nigdzie nie ma takich kibiców w polscema to poziom 4 ligowy !
Dodano: 08.11.2018 19:47    Przez: ~Mr.
Konin to miasto nieudaczników 25 lat autostrada i nic ! Centrum polski ! Co to jest !
Dodano: 08.11.2018 21:43    Przez: ~Z
czerwona banda przy korycie
Dodano: 08.11.2018 21:57    Przez: ~PISUAR
A co jest w tym Koninie ? Ruiny,największe bezrobocie,na Gorniku puste ruiny,raz w sezonie ok 500 na Kaliszu,teraz przy pustych ruinach !
Dodano: 08.11.2018 22:01    Przez: ~Z
Do Konina niebawem przyjedzie cyrk z kucykami ! Wreszcie !
Dodano: 08.11.2018 22:22    Przez: ~Ha
1 z 2
12>>