WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Błękitny Spinaker dla Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2018

Dodano: 7.12.2018 10:46
Źródło: LM.pl

W kategorii Śródlądowa Impreza Roku zwyciężyło Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2018 w ramach 13. Konkursu o Nagrodę Polskiego Związku Żeglarskiego Błękitny Spinaker.

Błękitny Spinaker to konkurs PZŻ, w którym związek nagradza trzy najlepsze krajowe imprezy w kategoriach: Śródlądowa Impreza Roku, Śródlądowe Regaty Roku i Śródlądowy Rejs Roku. W tym roku w pierwszej z tych kategorii zwyciężyło Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2018.

W tym roku w skład Grand Prix wchodziło osiem zawododów rozgrywanych od czerwca do sierpnia - Puchar Polski Jachtów Kabinowych Regaty Na Powitanie Wakacji, Regaty z okazji Dni Powidza, Regaty Ośrodka OWŻ Horn Kosewo, Regaty Festiwalowe Bar Kotwica, Regaty o Srebrną Paterę Restauracji Jabłona, Regaty o Puchar Hotelu Moran Ostrowo, Regaty o Puchar Dowódcy 33. BLT w Powidzu i Regaty Finałowe Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2018.

Najlepsi w poszczególnych klasach tegorocznego Grand Prix okazali się: Sławomir Blaszka (open), Ryszard Gryc (Trias), Piotr Woźniak (Katamaran), Mirosław Czech (T3), Tomasz Feret (T2), Remigiusz Chłopocki (T1). 

Nagrody Błękitnego Spinakera 2018 zostaną wręczone podczas uroczystej gali Polskiego Związku Żeglarskiego, która odbędzie się 7 grudnia w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

"Zawododów"-Matko bosko kochano... Dej mi siłę czytać...
Dodano: 08.12.2018 02:51    Przez: ~Qwerty
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO