WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Szachy. Zawodnicy UKS Smecz rywalizowali w Prague Chess Open

Dodano: 23.01.2019 13:30
Źródło: LM.pl

Kamil Szadkowski i Ignacy Leśkiewicz rywalizowali w Czechach w turnieju Prague Chess Open. 39. miejsce w turnieju głównym zajął Ignacy Leśkiewicz.

W dziewięciu rundach Leśkiewicz zanotował 5,5 pkt. Koninianin zanotował najpierw porażkę ze Słowakiem Jergusem Pechacem, a następnie wygrał z Ukraińcem Ihorem Nahornyim. W trzech kolejnych rundach Leśkiewicz wywalczył 1,5 pkt, remisując z trzema wyżej notowanymi rywalami. W czterech ostatnich partiach zawodnik UKS Smecz Konin wygrał trzy pojedynki. Ostatecznie Leśkiewicz został sklasyfikowany na 39. miejscu na 150 uczestników.

Drugi z koninian - Kamil Szadkowski - zdobył trzy punkty. Spośród siedmiu rozegranych partii reprezentant UKS Smecz Konin wygrał jedną - z Gruzinką Ekateriną Pipia, zanotował również cztery remisy. Wystarczyło to na 144. miejsce na 150 zawodników.

Obaj szachiści z Konina rywalizowali również w turnieju błyskawicznym. Szadkowski w dziewięciu pojedynkach zdobył siedem punktów i zajął wysokie dwudzieste miejsce. Jeden punkt mniej zanotował Ignacy Leśkiewicz. Drugi z konińskich zawodników sklasyfikowany został ostatecznie na 38. miejscu.

fot. UKS Smecz Konin  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO