WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Szachy. Zawodnicy UKS Smecz rywalizowali w Prague Chess Open

Dodano: 23.01.2019 13:30
Źródło: LM.pl

Kamil Szadkowski i Ignacy Leśkiewicz rywalizowali w Czechach w turnieju Prague Chess Open. 39. miejsce w turnieju głównym zajął Ignacy Leśkiewicz.

W dziewięciu rundach Leśkiewicz zanotował 5,5 pkt. Koninianin zanotował najpierw porażkę ze Słowakiem Jergusem Pechacem, a następnie wygrał z Ukraińcem Ihorem Nahornyim. W trzech kolejnych rundach Leśkiewicz wywalczył 1,5 pkt, remisując z trzema wyżej notowanymi rywalami. W czterech ostatnich partiach zawodnik UKS Smecz Konin wygrał trzy pojedynki. Ostatecznie Leśkiewicz został sklasyfikowany na 39. miejscu na 150 uczestników.

Drugi z koninian - Kamil Szadkowski - zdobył trzy punkty. Spośród siedmiu rozegranych partii reprezentant UKS Smecz Konin wygrał jedną - z Gruzinką Ekateriną Pipia, zanotował również cztery remisy. Wystarczyło to na 144. miejsce na 150 zawodników.

Obaj szachiści z Konina rywalizowali również w turnieju błyskawicznym. Szadkowski w dziewięciu pojedynkach zdobył siedem punktów i zajął wysokie dwudzieste miejsce. Jeden punkt mniej zanotował Ignacy Leśkiewicz. Drugi z konińskich zawodników sklasyfikowany został ostatecznie na 38. miejscu.

fot. UKS Smecz Konin  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO