WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Medyk gromi na zakończenie obozu przygotowawczego w Turcji

Dodano: 10.02.2019 20:15
Źródło: LM.pl

8:0 zwyciężyły piłkarki Medyka Konin w ostatnim meczu kontrolnym podczas obozu przygotowawczego w Turcji. Koninianki pokonały 1207 Antalya Belediespor.

Spotkanie rozegrane zostało w tercjach, a każda z zawodniczek z Konina zagrała po 60 minut. Po pierwszej części spotkania medyczki prowadziły 4:0 po golach Nikol Kaletki, Natalii Chudzik i Nicole Zając. W drugiej tercji piątą bramkę dołożyła Natalia Chudzik, a szóstą - Anna Gawrońska.  W ostatnich trzydziestu minutach strzelały jeszcze Julia Chudy i Nikol Kaletka. Medyk wygrał ostatecznie 8:0.

Ostatni zimowy sparing medyczki rozegrają w przyszłą sobotę. Ich rywalkami będą piłkarki Slavii Praga.

1207 Antalya Belediespor - Medyk Konin 0:8 (5', 70' Nikol Kaletka, 16', 58' Natalia Chudzik, 28', 30' Nicole Zając, 47' Anna Gawrońska, 64' Julia Chudy)

Medyk Konin (I tercja): Monika Sowalska - Klaudia Olejniczak, Julia Maskiewicz, Sandra Sałata, Haley Lukas, Nicole Zając,Gabija Gedgaudaite, Natalia Pakulska, Natalia Chudzik, Dominika Kopińska, Nikol Kaletka.

Medyk Konin (II tercja): Monika Sowalska (Stephanie Busch) - Nicole Zając, Weronika Helińska, Sandra Sałata, Casidee Lynch, Julia Chudy, Karolina Majda, Gabija Gedgaudaite, Natalia Chudzik, Dominika Kopińska, Anna Gawrońska.

Medyk Konin (III tercja): Stephanie Busch - Klaudia Olejniczak, Julia Maskiewicz, Weronika Helińska, Casidee Lynch, Julia Chudy, Karolina Majda, Natalia Pakulska, Haley Lukas, Anna Gawrońska, Nikol Kaletka.

źródło: medykkonin.pl



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Medyk ma takich sponsorów co dadzą orężade i kanapkę na przetrwanie. Żeby nie miasto klubu by nie było, zobaczymy jak braknie waszego prezesa co zrobicie dalej. Jeśli chodzi o Górnika to jest stowarzyszenie które musi spłacać długi z poprzednich lat ale nie martwcie się jesteśmy na dobrej drodze żeby z tego wyjść. Jednego Pana z medyka proszę niep***rol głupot że Górnik zaległe pieniądze o sierpnia bo jest to nieprawdą.
Dodano: 11.02.2019 12:53    Przez: ~Adam Wolny
Bo to najlepsza drużyna w Koninie,a że nikt nie chodzi na kobiecą ekstraklasę to już osobny temat !
Dodano: 10.02.2019 21:48    Przez: ~Marta
Jakiego Pana?
Dodano: 11.02.2019 15:39    Przez: ~opaop

KOMENTARZE

Pracownicy elektrowni strajkuja region pada a miasto daje na Medyka tyle sianka że te jezdzą rekreacyjnie po Turcjach Grecjach i innych. Co za miasto.
Dodano: 10.02.2019 21:29    Przez: ~Ałaciuuuu
grecjach...? a kiedy medyk byl w grecjii niby?
Dodano: 11.02.2019 09:18    Przez: ~do alajciu
Są sponsorzy, jest dobre gospodarowanie pieniędzmi to kasa na wyjazdy zagraniczne jest. Dzięki temu gra w lidze jest na wyższym poziomie. A kurniczkowi gul skacze bo ledwo wiąże koniec z końcem przez własną głupotę. Piłka nożna to biznes...
Dodano: 11.02.2019 10:49    Przez: ~obserwator
Bo to najlepsza drużyna w Koninie,a że nikt nie chodzi na kobiecą ekstraklasę to już osobny temat !
Dodano: 10.02.2019 21:48    Przez: ~Marta
wszyscy koninscy sportowcy ledwo koniec z koncem a dziewczyny wzmocnienia z usa i obozy w cieplych krajach. szanuje dokonania ale to troche nie gra
Dodano: 10.02.2019 23:47    Przez: ~ehhh
no bo w Medyku pieniądze idą na dziewczyny i obozy a np w Górniku.... gdzie ta kasa dostaja podobna dotację a są bankrutem nie płacąc ludziom i firmom różnym... a poza tym Medyk ma sponsorów i inne zródła finansowania a widać właśnie gdzie kasa idzie a nie jak to w Górniku na dlugi prezesa. chlopaki zbierają na wyjazd..... mając dotacje z miasta, to nawet na wyjazd w Polsce ich nie stać? gdzie ta kasa
Dodano: 11.02.2019 09:14    Przez: ~górnik wstyd
przede wszystkim chłopaki z górnika nie maja pensji już od września!!!!!!!!!!!!! wstyd! tylko ich podziwniać że jeszcze tam grają... i tak sie buja pan prezio, zrzutka w internecie byla, sponsor jest a kasy wciąż brak....
Dodano: 11.02.2019 09:17    Przez: ~górnik
Były trenerze, były maserze, grubasku z pseudo kamera za wpisy będące zniesławieniem klubu GÓRNIK KONIN wkrótce ujawnisz się z imienia i nazwiska z przeprosinami na Konin Lm. Do zobaczenia w sądzie na dniach!!!
Dodano: 11.02.2019 19:47    Przez: ~Beny
brawo dziewczyny!!!!!! wracamy powolutku po mistrzostwo!!!!!!!!!!!
Dodano: 11.02.2019 09:19    Przez: ~brawo
brawo brawo Tylko Medyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jesteście niesamowite!!!!!!!!!!
Dodano: 11.02.2019 11:37    Przez: ~Tylko Medyk
Medyk ma takich sponsorów co dadzą orężade i kanapkę na przetrwanie. Żeby nie miasto klubu by nie było, zobaczymy jak braknie waszego prezesa co zrobicie dalej. Jeśli chodzi o Górnika to jest stowarzyszenie które musi spłacać długi z poprzednich lat ale nie martwcie się jesteśmy na dobrej drodze żeby z tego wyjść. Jednego Pana z medyka proszę niep***rol głupot że Górnik zaległe pieniądze o sierpnia bo jest to nieprawdą.
Dodano: 11.02.2019 12:53    Przez: ~Adam Wolny
Jakiego Pana?
Dodano: 11.02.2019 15:39    Przez: ~opaop
Czy to były trener Górnika? Za dużo facetów w medyku to nie ma.... Hahaha..
Dodano: 12.02.2019 07:49    Przez: ~Sos
Dowiesz się jak będzie przepraszal na antenie lm. pl. Już niedługo. Tak być nie może co jest nieprawda a jest rozglaszane publicznie
Dodano: 11.02.2019 21:39    Przez: ~On
Beny bierzemy się za to tak być nie może. Pełna mobilizacja i wyciągamy wszystko na Koninska telewizję lm. pl.
Dodano: 11.02.2019 22:14    Przez: ~Adam Wolny
no i jest dowód jak to gornik wchodzi na tematy o Medyku... Łał jakieś kompleksy??
Dodano: 12.02.2019 09:48    Przez: ~hihi
adam wolny masz racje trzeba sklończyć z tymi oszczerstwami na temat Medyka i prezesa Jaszczaka, tyle hejtu sie tutaj przelało ze trony Górnika ze trzeba z tym wkońcu skończyc.
Dodano: 12.02.2019 09:59    Przez: ~do aw
Przestancie zagladac sobie w portfele. Zrozumcie jedno. Nawet B klasa jest bardziej ciekawa niz kobieca pilka. Mecze Medyka sa nudne jak telezakupy mango. I nie zmieni sie to nawet gdyby ktos tu dal 3 miliony dolarow na rozwoj Medyka. Po prostu to nie jest interesujace. Siatkowka kobieca - tak, pilka reczna - tak. Ale nozna w wykonaniu kobiet? Piknik country.
Dodano: 12.02.2019 07:21    Przez: ~tytus
Trzymam kciuki za dziewczyny z Medyka