WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Medyk gromi na zakończenie obozu przygotowawczego w Turcji

Dodano: 10.02.2019 20:15
Źródło: LM.pl

8:0 zwyciężyły piłkarki Medyka Konin w ostatnim meczu kontrolnym podczas obozu przygotowawczego w Turcji. Koninianki pokonały 1207 Antalya Belediespor.

Spotkanie rozegrane zostało w tercjach, a każda z zawodniczek z Konina zagrała po 60 minut. Po pierwszej części spotkania medyczki prowadziły 4:0 po golach Nikol Kaletki, Natalii Chudzik i Nicole Zając. W drugiej tercji piątą bramkę dołożyła Natalia Chudzik, a szóstą - Anna Gawrońska.  W ostatnich trzydziestu minutach strzelały jeszcze Julia Chudy i Nikol Kaletka. Medyk wygrał ostatecznie 8:0.

Ostatni zimowy sparing medyczki rozegrają w przyszłą sobotę. Ich rywalkami będą piłkarki Slavii Praga.

1207 Antalya Belediespor - Medyk Konin 0:8 (5', 70' Nikol Kaletka, 16', 58' Natalia Chudzik, 28', 30' Nicole Zając, 47' Anna Gawrońska, 64' Julia Chudy)

Medyk Konin (I tercja): Monika Sowalska - Klaudia Olejniczak, Julia Maskiewicz, Sandra Sałata, Haley Lukas, Nicole Zając,Gabija Gedgaudaite, Natalia Pakulska, Natalia Chudzik, Dominika Kopińska, Nikol Kaletka.

Medyk Konin (II tercja): Monika Sowalska (Stephanie Busch) - Nicole Zając, Weronika Helińska, Sandra Sałata, Casidee Lynch, Julia Chudy, Karolina Majda, Gabija Gedgaudaite, Natalia Chudzik, Dominika Kopińska, Anna Gawrońska.

Medyk Konin (III tercja): Stephanie Busch - Klaudia Olejniczak, Julia Maskiewicz, Weronika Helińska, Casidee Lynch, Julia Chudy, Karolina Majda, Natalia Pakulska, Haley Lukas, Anna Gawrońska, Nikol Kaletka.

źródło: medykkonin.pl



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Medyk ma takich sponsorów co dadzą orężade i kanapkę na przetrwanie. Żeby nie miasto klubu by nie było, zobaczymy jak braknie waszego prezesa co zrobicie dalej. Jeśli chodzi o Górnika to jest stowarzyszenie które musi spłacać długi z poprzednich lat ale nie martwcie się jesteśmy na dobrej drodze żeby z tego wyjść. Jednego Pana z medyka proszę niep***rol głupot że Górnik zaległe pieniądze o sierpnia bo jest to nieprawdą.
Dodano: 11.02.2019 12:53    Przez: ~Adam Wolny
Bo to najlepsza drużyna w Koninie,a że nikt nie chodzi na kobiecą ekstraklasę to już osobny temat !
Dodano: 10.02.2019 21:48    Przez: ~Marta
Jakiego Pana?
Dodano: 11.02.2019 15:39    Przez: ~opaop

KOMENTARZE

Pracownicy elektrowni strajkuja region pada a miasto daje na Medyka tyle sianka że te jezdzą rekreacyjnie po Turcjach Grecjach i innych. Co za miasto.
Dodano: 10.02.2019 21:29    Przez: ~Ałaciuuuu
grecjach...? a kiedy medyk byl w grecjii niby?
Dodano: 11.02.2019 09:18    Przez: ~do alajciu
Są sponsorzy, jest dobre gospodarowanie pieniędzmi to kasa na wyjazdy zagraniczne jest. Dzięki temu gra w lidze jest na wyższym poziomie. A kurniczkowi gul skacze bo ledwo wiąże koniec z końcem przez własną głupotę. Piłka nożna to biznes...
Dodano: 11.02.2019 10:49    Przez: ~obserwator
Bo to najlepsza drużyna w Koninie,a że nikt nie chodzi na kobiecą ekstraklasę to już osobny temat !
Dodano: 10.02.2019 21:48    Przez: ~Marta
wszyscy koninscy sportowcy ledwo koniec z koncem a dziewczyny wzmocnienia z usa i obozy w cieplych krajach. szanuje dokonania ale to troche nie gra
Dodano: 10.02.2019 23:47    Przez: ~ehhh
no bo w Medyku pieniądze idą na dziewczyny i obozy a np w Górniku.... gdzie ta kasa dostaja podobna dotację a są bankrutem nie płacąc ludziom i firmom różnym... a poza tym Medyk ma sponsorów i inne zródła finansowania a widać właśnie gdzie kasa idzie a nie jak to w Górniku na dlugi prezesa. chlopaki zbierają na wyjazd..... mając dotacje z miasta, to nawet na wyjazd w Polsce ich nie stać? gdzie ta kasa
Dodano: 11.02.2019 09:14    Przez: ~górnik wstyd
przede wszystkim chłopaki z górnika nie maja pensji już od września!!!!!!!!!!!!! wstyd! tylko ich podziwniać że jeszcze tam grają... i tak sie buja pan prezio, zrzutka w internecie byla, sponsor jest a kasy wciąż brak....
Dodano: 11.02.2019 09:17    Przez: ~górnik
Były trenerze, były maserze, grubasku z pseudo kamera za wpisy będące zniesławieniem klubu GÓRNIK KONIN wkrótce ujawnisz się z imienia i nazwiska z przeprosinami na Konin Lm. Do zobaczenia w sądzie na dniach!!!
Dodano: 11.02.2019 19:47    Przez: ~Beny
brawo dziewczyny!!!!!! wracamy powolutku po mistrzostwo!!!!!!!!!!!
Dodano: 11.02.2019 09:19    Przez: ~brawo
brawo brawo Tylko Medyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jesteście niesamowite!!!!!!!!!!
Dodano: 11.02.2019 11:37    Przez: ~Tylko Medyk
Medyk ma takich sponsorów co dadzą orężade i kanapkę na przetrwanie. Żeby nie miasto klubu by nie było, zobaczymy jak braknie waszego prezesa co zrobicie dalej. Jeśli chodzi o Górnika to jest stowarzyszenie które musi spłacać długi z poprzednich lat ale nie martwcie się jesteśmy na dobrej drodze żeby z tego wyjść. Jednego Pana z medyka proszę niep***rol głupot że Górnik zaległe pieniądze o sierpnia bo jest to nieprawdą.
Dodano: 11.02.2019 12:53    Przez: ~Adam Wolny
Jakiego Pana?
Dodano: 11.02.2019 15:39    Przez: ~opaop
Czy to były trener Górnika? Za dużo facetów w medyku to nie ma.... Hahaha..
Dodano: 12.02.2019 07:49    Przez: ~Sos
Dowiesz się jak będzie przepraszal na antenie lm. pl. Już niedługo. Tak być nie może co jest nieprawda a jest rozglaszane publicznie
Dodano: 11.02.2019 21:39    Przez: ~On
Beny bierzemy się za to tak być nie może. Pełna mobilizacja i wyciągamy wszystko na Koninska telewizję lm. pl.
Dodano: 11.02.2019 22:14    Przez: ~Adam Wolny
no i jest dowód jak to gornik wchodzi na tematy o Medyku... Łał jakieś kompleksy??
Dodano: 12.02.2019 09:48    Przez: ~hihi
adam wolny masz racje trzeba sklończyć z tymi oszczerstwami na temat Medyka i prezesa Jaszczaka, tyle hejtu sie tutaj przelało ze trony Górnika ze trzeba z tym wkońcu skończyc.
Dodano: 12.02.2019 09:59    Przez: ~do aw
Przestancie zagladac sobie w portfele. Zrozumcie jedno. Nawet B klasa jest bardziej ciekawa niz kobieca pilka. Mecze Medyka sa nudne jak telezakupy mango. I nie zmieni sie to nawet gdyby ktos tu dal 3 miliony dolarow na rozwoj Medyka. Po prostu to nie jest interesujace. Siatkowka kobieca - tak, pilka reczna - tak. Ale nozna w wykonaniu kobiet? Piknik country.
Dodano: 12.02.2019 07:21    Przez: ~tytus
Trzymam kciuki za dziewczyny z Medyka