WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Poczwórne złoto Kuszyńskiego, Iskra Konin pływała w Poznaniu

Dodano: 25.03.2019 13:10
Źródło: LM.pl

W I rundzie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików w Pływaniu wystartowali w weekend zawodnicy Iskry Konin. Aż cztery złote medale wywalczył Adam Kuszyński.

W rozgrywanych w Poznaniu mistrzostwach wzięło udział jedenastu zawodników Iskry Konin. Fenomenalnie spisał się Adam Kuszyński, który we wszystkich czterech startach zajął pierwsze miejsca. Koninianin wywalczył złote medale na 100 m stylem dowolnym, 200 m stylem grzbietowym, 100 m stylem grzbietowym i 100 m stylem motylkowym. Cztery krążki wywalczone przez Kuszyńskiego stanowiły większość dorobku Iskry na mistrzostwach.

Dwa kolejne medale dla konińskiego klubu to zasługa Igora Kierejewskiego. Koninianin był drugi na 100 m stylem grzbietowym i trzeci na 200 m stylem klasycznym. Łączny dorobek sześciu medali dał Iskrze drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej mistrzostw.

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO
Dodano: 25.03.2019 15:34    Przez: ~znajomy
Jakie medale? Medale rozdaje się na finale MP😊
Dodano: 25.03.2019 15:57    Przez: ~Pilkarz
Spokojnie, pływacy to mają wiele medali na jedne zawody, a tacy piłkarze czy boskerzy - dajmy na przykład mistrzostwa Polski w Koninie, Brazdys walczy 4 ciężkie walki i ma jeden medal, a w pływaniu przeplyniesz sie pare razy i masz już medale.. bez sens.
Dodano: 25.03.2019 18:15    Przez: ~Xyz
do xyz jedź na takie zawody to zobaczysz jak łatwo zdobyc wysokie miejsca😁 i gwarantuje ci ze jak bys przyszedl na trening przykładowo10latkow to bys nie wytrzymał nawet 35min😁wiec ty jestes bez sensu
Dodano: 25.03.2019 19:12    Przez: ~ratownik
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO