WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

II liga. To już przedostatni mecz w sezonie. Start zagra w Kościanie

Dodano: 5.04.2019 11:05
Źródło: LM.pl

Ostatnie wyjazdowe starcie czeka w najbliższą sobotę pilkarzy ręcznych Startu Konin. Ich rywalem będzie czwarta w tabeli Tęcza Kościan.

Sezon II ligi zbliża się powoli do końca, drużynom do rozegrania zostały zaledwie dwa spotkania. Zajmujący wciąż ostatnie miejsce w tabeli Start czeka mecz na wyjeździe. W Kościanie koninianie zmierzą się z czwartą w tabeli Tęczą Kościan.

To jeden z zaledwie dwóch zespołów, z którymi drużyna z Konina w tym sezonie wygrała. Na początku grudnia, po wyrównanym meczu, Start zwyciężył 30:28. To miał być sygnał, że koninianie wciąż jeszcze walczą o pozostanie w II lidze i nie można ich jeszcze spisywać na straty. Druga runda pokazała jednak, że w przyszłym sezonie w Koninie II ligi pewnie zabraknie.

Start z rozgrywkami na poziomie centralnym powoli się więc żegna, pytanie tylko - w jakim stylu? Oba ostatnie mecze będą dla koninian ważne. Starcie z Tęczą to tradycyjna wewnątrzwielkopolska rywalizacja, która zaczęła się jeszcze w III lidze. A ostatni mecz z ZEW-em Świebodzin będzie pożegnaniem Startu z konińskimi kibicami i zakończeniem sezonu.

W Kościanie koninianom nie będzie łatwo. Tęcza wciąż walczy o ligowe podium i zapowiada, że tym razem ze Startem wpadki nie zanotuje. - Na pewno nie zlekcewazymy rywala, w pierwszej rundzie na wyjeździe dobitnie pokazali nam, że nie wolno tego zrobić - zapowiada Tęcza na swoim profilu na FB.

Spotkanie pomiędzy Tęczą Kościan a Startem Konin rozpocznie się w sobotę o godz. 17.00 w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 4 w Kościanie. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka ręczna,   II liga,   Start Konin,   Tęcza Kościan

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

I znów w dup...
Dodano: 05.04.2019 11:21    Przez: ~Haha
A Kuba ?
Dodano: 05.04.2019 12:59    Przez: ~
Trojan jedzie.
Dodano: 05.04.2019 14:23    Przez: ~Darek
Gdzie?
Dodano: 05.04.2019 15:49    Przez: ~Darek
Sport w Koninie to amatorka !
Dodano: 05.04.2019 20:58    Przez: ~Ad
Wygraliśmy?????? Marek ile rzucił?
Dodano: 06.04.2019 21:43    Przez: ~...
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO