WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Roman Jaszczak: W mojej opinii tytuł został rozstrzygnięty

Dodano: 14.04.2019 21:22
Źródło: LM.pl

Po przegranym meczu z Górnikiem Łęczna trener Roman Jaszczak ocenił, że losy mistrzostwa zostały już rozstrzygnięte. Innego zdania był szkoleniowiec z Łęcznej, Szymon Gieroba.

Dużo goli, ale brzydkie widowisko

Piłkarki i trenerzy zgodnie po meczu przyznawali, że choć niedzielnie spotkanie obfitowało w bramki, poziom meczu nie stał na wysokim poziomie. - Nie jesteśmy do końca zadowoleni ze stylu gry i poziomu meczu. Mamy nadzieję, że kolejne mecze będą w naszym wykonaniu lepsze - oceniał trener Szymon Gieroba. Patrycja Balcerzak: - Mecze z Medykiem dla każdego są bardzo motywujące i z ogromnym respektem podchodzimy do tej drużyny. Powinniśmy popracować na stylem gry, nie jestem z tego zadowolona. Mam nadzieję, że kontuzja zawodniczki, która w mojej opinii zagrała najlepsze spotkanie [Emilii Zdunek - przyp. red.] nie będzie poważna.

Trener Roman Jaszczak mówił, że wpływ na końcowy wynik miały trzy czynniki, w tym - praca sędzi. - Pierwszy to kontuzja Sandry Sałaty już na początku meczu. Nie chciałbym oceniać w tej sytuacji postawy sędzi - faul był złośliwy, okropny, prosta noga na leżącą zawodniczkę bez kartki. Pani sędzia za późno zaczęła dawać te kartki i doprowadziła do brutalnej gry. Drugi moment to bramka na 1:1, mój zespół totalnie przysnął. Ta bramka w 43. minucie miała ogromne znaczenie. Przy bramce 2:1 pani sędzia boczna spóźniła się z pięć metrów i nie będę odkrywczy i powiem, że najsłabszym ogniwem piłkarstwa kobiecego jest sędziowanie. Mecz ciekawy, atrakcyjny, dużo bramek, obie drużyny włożyły w niego dużo emocji. O wyniku zdecydowała również sportowa złość, w końcówce meczu bardziej zdeterminowane były piłkarki z Łęcznej.

- Pogratuluję drużynie przeciwnej konsekwencji i skuteczności w tym meczu, to było decydujące. Był to mecz niezbyt widowiskowy pod względem gry w piłkę - była walka i determinacja, każdy chciał wygrać - podsumowała natomiast Anna Gawrońska.

Czy to już koniec walki o mistrzostwo?

Trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej Medyk ma pięć punktów straty do Górnika i jeden mecz rozegrany więcej. Czy to oznacza, że losy mistrzostwa zostały rozstrzygnięte? - Uważam, że to nie jest mecz, który rozstrzygnął, kto zdobędzie mistrzostwo Polski. Mamy jeszcze mecze z zespołami z góry tabeli. Na pewno zrobiliśmy krok w kierunku mistrzostwa, ale walka jeszcze nie jest zamknięta - oceniał trener Szymon Gieroba. Wtórowała mu Patrycja Balcerzak: - Jesteśmy zadowolone z wyniku. To nie jest mecz, który decyduje o zwycięstwie, to kolejny krok ku zwycięstwu. 

Innego zdania był Roman Jaszczak. - Zacznę od gratulacji, w mojej opinii tytuł został rozstrzygnięty, Górnik po raz drugi z rzędu obroni ten tytuł - mówił szkoleniowiec Medyka Konin. Do walki o medal zachęcała jeszcze Anna Gawrońska: - Nie poddajemy się, walczymy do końca. Jeszcze dużo meczów przed nami, walczymy o medal mistrzostw Polski. Myślę, że to nie jest ostatnie słowo, jeszcze powalczymy, żeby zdobyć złoty medal. Górnik ma bardzo trudny terminarz i myślę, że jeszcze gdzieś zgubią punkty. 

Sandra Sałata będzie badana

Już na początku sobotniego meczu groźnie wyglądającej kontuzji doznała Sandra Sałata. Piłkarce Medyka Konin pomocy udzielać musiał zespół ratowników. - Jest już w szatni, ciągle jest trochę poza zasięgiem - mówił o jej stanie po meczu trener Roman Jaszczak. - Sztab medyczny się nią zajmie, na pewno trzeba będzie zrobić tomograf i zobaczyć, co dalej.

   • Roman Jaszczak: W mojej opinii tytuł został rozstrzygnięty
  • Roman Jaszczak: W mojej opinii tytuł został rozstrzygnięty
  • Roman Jaszczak: W mojej opinii tytuł został rozstrzygnięty
  • Roman Jaszczak: W mojej opinii tytuł został rozstrzygnięty

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Panie Romanie dymisja
Dodano: 15.04.2019 13:45    Przez: ~Lolek
i znowu winna wszystkich innych tylko nie Romka.zloty chłopak
Dodano: 14.04.2019 22:13    Przez: ~iiiii
Brawo Romek, dziewczyny wierzą w mistrza, a Ty je skreśliłeś i rzuciłeś już ręcznik :) Złoty trener, prezes i wszystko w jednym :D
Dodano: 15.04.2019 08:50    Przez: ~motywator

KOMENTARZE

kochany medyk, liczymy na was, jeszcze nie wszystko stracone! rewanż w maju! i tak jesteście super głowy do góry!
Dodano: 14.04.2019 21:34    Przez: ~ania
A ta z Łęcznej na zdjęciu to nie grała w Medyku???
Dodano: 14.04.2019 21:40    Przez: ~kibic
grala. Medyk jako najlepszy w ostatniej dekadzie klub w Polsce sprzedal wiele zawodniczek za granice i do innych polskich klubow
Dodano: 15.04.2019 09:58    Przez: ~werbel
tak grała i odeszła z tego samego pewnie powodu co koleżanki co za granice poszły, kasa kasa jak ktoś ma mistrza 4 lata z rzędu to zawodniczki też maja wymagania, chciałyby więcej zarabiać, a dotację z miasta jakoś większe nie są, wręcz przeciwnie jak się ostatnio okazało. Medyk nie sądzę żeby sam się pozbywał najlepszych zawodniczek, a no rządzi kasa
Dodano: 15.04.2019 13:35    Przez: ~kasa
Na pierwszej fotce ROMEKNa drugiej trener GórnikaA na trzeciej PAN GAWROŃSKI!!!
Dodano: 14.04.2019 21:43    Przez: ~....
i znowu winna wszystkich innych tylko nie Romka.zloty chłopak
Dodano: 14.04.2019 22:13    Przez: ~iiiii
Brawo Romek, dziewczyny wierzą w mistrza, a Ty je skreśliłeś i rzuciłeś już ręcznik :) Złoty trener, prezes i wszystko w jednym :D
Dodano: 15.04.2019 08:50    Przez: ~motywator
Nie ma to jak poddać się na 10 kolejek przed końcem.
Dodano: 15.04.2019 11:05    Przez: ~Ale numer
Panie Romanie dymisja
Dodano: 15.04.2019 13:45    Przez: ~Lolek
głowa do góry trenerze! Medyk dumą Konina jest! Pozdrowionka dla zespołu...
Dodano: 17.04.2019 12:40    Przez: ~Leo
trzyczwarte pilkarek w ekstraklasie grały w Medyku ale jak poznają się na jaszczaku zmykają z Konina nie dziwi mnie to jakos jaszczak jesteś największą zarazą tego kluby WONT Z MEDYKA!!!!!
Dodano: 19.04.2019 13:11    Przez: ~js
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO