WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Porażka Olimpii w Ostrowie Wlkp. Przegrali trzema bramkami

Dodano: 29.04.2019 10:42
Źródło: LM.pl

Wynikiem 0:3 zakończył się sobotni mecz Olimpii Koło w Ostrowie Wlkp. Tamtejsza Centra nie dała kolanom szans na wywalczenie choćby jednego punktu.

Już do przerwy ostrowianie prowadzili z Olimpią 1:0. Na listę strzelców wpisał się Michał Kucharski. Po zmianie stron dwukrotnie do siatki kolan trafił jeszcze Jakub Michalski. Ostatecznie Centra zwyciężyła 3:0.

Była to 21. porażka Olimpii Koło w tym sezonie. Drużyna Tomasza Mikusika wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem jedenastu punktów i stratą dziewięciu oczek do Zjednoczonych Trzemeszno. Kolejny mecz już w środę. Olimpia zagra na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec.

Centra Ostrów Wlkp. - Olimpia Koło 3:0 (23' Michał Kucharski, 52', 65' Jakub Michalski)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak (46' Dawid Zawadzki), Wiktor Małecki (57' Piotr Rutkowski), Jakub Jaroński (68' Patryk Szymaniak), Kacper Gatrzkie, Michał Rutkowski, Kamil Jaroszewski, Mikołaj Czajka, Bartosz Kowalski, Maciej Rojewski (73' Adam Kozajda), Dawid Nowak. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   Olimpia Koło,   Centra Ostrów Wlkp.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO