WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Trzecie zwycięstwo Olimpii w sezonie! Pokonali Kotwicę Kórnik

Dodano: 5.05.2019 22:42
Źródło: LM.pl

Choć Olimpia Koło zajmuje ostatnie miejsce w tabeli IV ligi, nie da się ukryć, że potrafi w tym sezonie zadziwić. W sobotę kolanie zwyciężyli z niepokonaną do tej pory na własnym terenie Kotwicą Kórnik.

Choć zespół z Kórnika w IV-ligowej tabeli nie plasuje się wysoko, mógł pochwalić się niezłym osiągnięciem - do soboty Kotwica była jedynym, obok Lubuszanina Trzcianka, niepokonanym zespołem na własnym terenie. Tę serię zakończyła dopiero Olimpia Koło. By było jeszcze ciekawiej - była to pierwsza wygrana kolan w tym sezonie... na wyjeździe!

Decydująca akcja miała miejsce tuż po zmianie stron. W 49. minucie na listę strzelców wpisał się Mikołaj Czajka. To wystarczyło - zespół Tomasza Mikusika utrzymał korzystny rezultat do końca meczu i zwyciężył 1:0.

Była to trzecia wygrana Olimpii Koło w tym sezonie. Kolanie wciąż zajmują ostatnie miejsce w tabeli IV ligi, ale ich strata do Zjednoczonych Trzemeszno spadła do sześciu oczek. Kolejny mecz w przyszłą sobotę. Olimpia zagra na wyjeździe z KS Opatówek.

Kotwica Kórnik - Olimpia Koło 0:1 (49' Mikołaj Czajka)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski - Konrad Cieślak (83' Adam Kozajda), Patryk Szymaniak, Mikołaj Czajka, Kacper Gatrzkie, Jakub Jaroński, Kamil Jaroszewski, Michał Rutkowski, Bartosz Kowalski, Dawid Zawadzki (60' Patryk Olczyk), Dawid Nowak. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   Olimpia Koło,   Kotwica Kórnik

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Mają jeszcze szansę się utrzymać w IV lidze?
Dodano: 06.05.2019 00:28    Przez: ~Kibic
Nie
Dodano: 06.05.2019 10:36    Przez: ~Kibic
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO