WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Turniej finałowy o II ligę: Orzeł przegrał, jutro mecz o wszystko

Dodano: 11.05.2019 21:59
Źródło: LM.pl

Drugiej porażki doznali siatkarze Orła ReklamowyGadżet Osiecza w ramach turnieju finałowego o II ligę. Mimo tego wciąż jeszcze mają szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Drugiego dnia zmagań w Grodzisku Mazowieckim siatkarze z gminy Rzgów mierzyli się Wisłokiem Strzyżów, który w piątek pokonał Spartę Grodzisk Mazowiecki 3:1. W sobotę Orzeł ReklamowyGadżet zdołał nawiązać walkę z rywalami tylko w pierwszym secie. Mimo tego Wisłok zdołał zwyciężyć 25:23.

W dwóch kolejnych partiach zespół ze Strzyżowa wygrywał już pewniej - 25:15 i 25:20. Tym samym Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza przegrał drugi mecz na turnieju finałowym 0:3.

Paradoksalnie jednak nie przekreśla to jednak ostatecznie szans zespołu Sławomira Woźniaka na awans. W niedzielę Orzeł ReklamowyGadżet musi jednak pokonać Spartę Grodzisk Mazowiecki. Wtedy, niezależnie od wyniku drugiego starcia, znajdzie się premiowanej awansem trójce.

Wisłok Strzyżów - Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 3:0 (25:23, 25:15, 25:20) autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

słabo...
Dodano: 12.05.2019 10:16    Przez: ~ksg fan
W Koninie beznadziejnie,niema nawet 3 ligi, koszykówki, siatkówki, ręczni po krótkiej przygodzie w 2 lidze wrócili tam gdzie ich miejsce do 3 ligi .Totalnie słabo!
Dodano: 12.05.2019 12:51    Przez: ~Ty
Finaly to finały. Mocne ekipy
Dodano: 12.05.2019 10:23    Przez: ~Shsjsk
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO