WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dawid Kuderczak piąty w Gostyniu. KLTC Konin bez podium

Dodano: 14.05.2019 11:48
Źródło: LM.pl

Jedenastu reprezentantów KLTC Konin ścigało się w weekend w Gostyniu. Rozegrany tam został II Puchar Polski w Kolarstwie Szosowym, eliminacje do OOM oraz mistrzostwa Wielkopolski w jeździe na czas.

Najlepszy wynik w Gostyniu uzyskał Dawid Kuderczak, który w jeździe indywidualnej na czas w kat. juniorów zajął piąte miejsce. Koninianin dystans piętnastu kilometrów pokonał w czasie 19:57,37, tracąc do zwycięzcy - Michała Gałki z UKS Copernicus-CCC - niecałe 22 sekundy. W tej samej kategorii siedemnasty był Mikołaj Kawa, a 27. Dawid Pluta.

Pozostali kolarze KLTC Konin w jeździe indywidualnej na czas plasowali się daleko od czołówki. W kat. juniorów młodszych 32. był Konrad Waliniak, a 44. Łukasz Krych. W kat. młodziczek 22. miejsce zajęła Roksana Mikorska, a 24. - Klaudia Żmuda. W kat. młodzików 38. na mecie był Bartosz Okupniarek.

Bez medali koninianie zakończyli również wyścig ze startu wspólnego. Na dystansue 57 km w kat. juniorów młodszych czternasty był Jakub Janiak, 33. Kamil Kudliński, 49. Łukasz Krych, a 53. Patryk Wawrzyniak.

fot. KLTC Konin autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO