WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!

Dodano: 12.06.2019 11:51
Źródło: LM.pl

Dawid Robakowski, zawodnik Skoczka Władysławów, wywalczył srebrny medal w Mistrzostwach Polski w Pięcioboju w kat. młodzików. 

Mistrzostwa Polski w Pięcioboju rozgrywane były w miniony weekend w Krakowie. W kat. młodzików rywalizowali dwaj zawodnicy Skoczka Władysławów i uczniowie Szkoły Podstawowej w Paprotni - Dawid Robakowski i Jakub Milczuk. Zmagania toczone były w pięciu dyscyplinach lekkoatletycznych - biegu na 110 m przez płotki, skoku w dal, pchnięciu kulą, skoku wzwyż i biegu na 1000 m.

Świetnie w Krakowie poradził sobie Robakowski, zdobywając srebrny medal i wicemistrzostwo Polski. Na 3091 zanotowanych przez niego punktów złożyło się: 16,32 sek. w biegu na 110 m przez płotki, 5,76 m w skoku w dal, 12,31 m w pchnięciu kulą, 173 cm w skoku wzwyż i 2:59,96 min. w biegu na 1000 m.

Drugi z podopiecznych trenera Bartłomieja Wiśniewskiego uplasował się na ósmym miejscu. Jakub Milczuk zdobył 2544 punkty: 15,8 sek. w biegu na 110 m przez płotki, 4,98 m w skoku w dal, 7,29 m w pchnięciu kulą, 164 cm w skoku wzwyż i 3:07,77 min. w biegu na 1000 m.

Wicemistrzostwo Polski wywalczone przez Dawida Robakowskiego to jeden z największych sukcesów w historii Skoczka Władysławów. 

fot. Skoczek Władysławów

   • Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!
  • Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!
  • Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!
  • Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO