WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!

Dodano: 12.06.2019 11:51
Źródło: LM.pl

Dawid Robakowski, zawodnik Skoczka Władysławów, wywalczył srebrny medal w Mistrzostwach Polski w Pięcioboju w kat. młodzików. 

Mistrzostwa Polski w Pięcioboju rozgrywane były w miniony weekend w Krakowie. W kat. młodzików rywalizowali dwaj zawodnicy Skoczka Władysławów i uczniowie Szkoły Podstawowej w Paprotni - Dawid Robakowski i Jakub Milczuk. Zmagania toczone były w pięciu dyscyplinach lekkoatletycznych - biegu na 110 m przez płotki, skoku w dal, pchnięciu kulą, skoku wzwyż i biegu na 1000 m.

Świetnie w Krakowie poradził sobie Robakowski, zdobywając srebrny medal i wicemistrzostwo Polski. Na 3091 zanotowanych przez niego punktów złożyło się: 16,32 sek. w biegu na 110 m przez płotki, 5,76 m w skoku w dal, 12,31 m w pchnięciu kulą, 173 cm w skoku wzwyż i 2:59,96 min. w biegu na 1000 m.

Drugi z podopiecznych trenera Bartłomieja Wiśniewskiego uplasował się na ósmym miejscu. Jakub Milczuk zdobył 2544 punkty: 15,8 sek. w biegu na 110 m przez płotki, 4,98 m w skoku w dal, 7,29 m w pchnięciu kulą, 164 cm w skoku wzwyż i 3:07,77 min. w biegu na 1000 m.

Wicemistrzostwo Polski wywalczone przez Dawida Robakowskiego to jeden z największych sukcesów w historii Skoczka Władysławów. 

fot. Skoczek Władysławów

   • Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!
  • Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!
  • Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!
  • Zawodnik Skoczka Władysławów wicemistrzem Polski w pięcioboju!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO