WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wielki powrót do Medyka. To już drugi transfer w letniej przerwie

Dodano: 4.07.2019 11:06
Źródło: LM.pl

Medyk Konin nie zwalnia i jeszcze przed rozpoczęciem treningów dopina drugi transfer. Do wicemistrza Polski wraca jego była piłkarka - Gabriela Grzywińska.

To transfer, którego mało kto by się spodziewał. Do Medyka Konin wróciła jego była piłkarka Gabriela Grzywińska. 23-letnia defensywna pomocniczka lub obrończyni to wychowanka Wandy Kraków, a następnie zawodniczka Unii Racibórz. W 2013 roku wywalczyła z reprezentacją Polski do lat siedemnastu mistrzostwo Europy, w tym samym roku zadebiutowała również w seniorskiej reprezentacji. W 2014 roku trafiła do Medyka Konin, z którym zdobyła trzy mistrzostwa Polski i trzy Puchary Polski, grała również w Lidze Mistrzyń. Po zakończeniu sezonu 2015/2016 Grzywińska przeniosła się do Górnika Łęczna.

I to największe zaskoczenie tego transferu - pomimo wywalczenia dwóch mistrzostw Polski (również w zakończonym ostatnio sezonie) 23-latka zdecydowała się opuścić zespół z Łęcznej i wrócić do Medyka Konin. W konińskim klubie wzmocni zarówno defensywę, jak i ofensywę - choć nominalnie w Górniku grała na pozycji defensywnego pomocnika, Grzywińska znana jest ze strzałów z dystansu, a w aktualnym mistrzu Polski była drugą najlepszą strzelczynią za Eweliną Kamczyk z dorobkiem szesnastu bramek w Ekstralidze.

To już drugi transfer Medyka Konin podczas letniej przerwie. Już wcześniej informowaliśmy o pozyskaniu przed koniński zespół defensorki Olimpii Szczecin - Olgi Sirant. W środę Medyk oficjalnie potwierdził tę informację. 
Już 8 lipca medyczki wracają do treningów, a już 13 lipca koninianki rozegrają pierwszy sparing z KKP Bydgoszcz.

fot. Medyk Konin autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO